Taksim Meydanı'nda turist kadın ile taksici arasında arbede

Taksim Meydanı’nda yolun karşısına geçmeye çalışan kadın turiste taksi çarptı. Çarpmanın şiddetiyle yere düşen kadının tepki göstermesiyle taksi şoförüyle arasında arbede çıktı. Kendisine tükürdüğünü iddia ettiği turisti darp eden taksi şoförü gözaltına alındı.

Taksim Meydanı’nda meydana gelen olay iddialara göre şöyle gerçekleşti. Taksim Meydanı’nda yolun karşısına geçmeye çalışan turist Yasen T.’ye seyir halindeki taksi çarptı. Çarpmanın şiddetiyle turist kadın önce yere düştü ardından ayağa kalkarak taksi şoförüne tepki gösterdi.

ARBEDE ÇIKTI

Aracından inen şoförün karşılık vermesi üzerine İsrailli turist taksi şoförüne tükürdü. Bunun üzerine ikili arasında arbede çıktı. Bunu gören çevredeki vatandaşlar araya girerek ikiliyi ayırmaya çalıştı. Ancak arbede sırasında turist kadın fenalık geçirdi. Meydanda arbede yaşandığını gören güven timleri ise olaya müdahale ederek tarafları ayırdı. Taksiciden şikayetçi olduğunu belirten turist kadın ilk olarak sağlık kontrolünden geçirildi. Taksi şoförü Erkan K.’nın da turistten şikayetçi olmasıyla taraflar adli işlemlerin yapılması için Taksim Polis Merkezi Amirliğine götürüldü.

Meydana gelen olayın kesin sebebinin anlaşılması amacıyla Taksim Meydanı’nda bulunan şehir polis kameralarının inceleme altına alındığı öğrenildi.

Kaynak: İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
Bu taksicilere kim dur diyecek bu konu bir tarafa turis kandırmaları fahiş fiyat ve davranışlarla, yolcu seçmeleri, direksiyonda sanki kahvedeymiş gibi hareketler sigara içmeler ve en önemlisi trafiği etkileyecek şekilde ışıklarda köşe başlarında otobüs duraklarında avını beklemesi yani say say bitmez, fakat işini hakkıyla yapanlar baş tacı onlara sözümüz yok
Boşuna şikayetlenme. Ülkede yeni adalet sistemi: "Ne halt edersen et,adli konrol şartıyla serbestsin." He aman yanlış anlama.Grrçekten suçsuz olsan ananı ağlatırlar.Derdini anlatana kadar yıllarca sürüm sürüm sürünürsün adliyelerde !
dünya daki her millet biliyor bizim hukuk devleti olmadığımızı. onun için kafalarına göre at koşturuyorlar. hadi turist İngiltere de yapsın bu hareketleri!! insana tükürmek te nedir? Suriyeli dir o. bunlar işlerine geldiği zaman turist gelmediği zaman sığınmacı gariban!
Trafikte taksici , dolmuşçu hepsi tehlikeli . Dolmuştan inmek istersin şoför müsait yerde indirir , binmek istediğinde yolun ortasında aniden durur . Dolmuşun arkasından giden çok dikkatli olmak zorunda
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler