Taksim Meydanı’nda kazı çalışması başlatıldı

Taksim Yayalaştırma Projesi kapsamında Taksim Meydanı'nda yol genişletilmesi için kazı çalışması başlatıldı.

Taksim Meydanı’nda kazı çalışması başlatıldı

Çalışma tamamen bittikten sonra Taksim Meydanı'nın bir tarafı tamamen trafiğe kapatılacak, diğer tarafı ise gidiş-geliş olacak.

Taksim'de yayalaştırma projesinde sona doğru geliniyor. Proje kapsamında tüneldeki çalışmalarda sona yaklaşıldı. Tünelin üstünde de peyzaj çalışmaları sürüyor. Bu kapsamda araç trafiğinin daha rahat devam etmesi için meydandaki yaya kaldırımında kazı çalışması başladı. Yaklaşık 3 metre genişliğindeki kaldırım kazılıp araç trafiğine ayrıldı. Çıkan molozlar kamyonlara yüklendi.

Çalışmaların sonunda Mete Caddesi'nden Sıraselviler Caddesi'ne araçla gitmek için kullanılan yol trafiğe kapatılacak. Taksim Meydanı'nda eski otobüs duraklarının yer aldığı yer trafiğe kapatıldı. The Marmara Otel'in önündeki yolda araçlar gidiş-geliş şeklinde seyredecek.

Çalışma hakkında bilgi veren görevliler, Mete Caddesi'nden Sıraselviler Caddesi'ne giden yolun trafiğe kapatılacağını, bunun yerine karşıdaki yolun gidiş-geliş şeklinde olacağını belirtti. Taksim Meydanı'nda peyzaj çalışmalarının da devam edeceği öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
bu taksim tayipin neyine dokundu acaba sürekli taksimle uğraşıyor bu zat
yürüyün taksime, taslari koruyalim
Süpersin kardeş yaf çok güldüm
Taksim kimseye batmıyorda, şu güzel görüntünün neyi size battı arkadaşım ? Taksim Meydanı gerçek bir meydan olacak işte. Tamamen yayalandırılmış, araçlardan arındırılmış, karşıdan karşıya atlamak yerine yayıla yayıla gezeceksin.. Ağaçları mı istiyorsun ? Topçu Kışlasının avlusunda... Gider oturursun... Erdoğan Taksim Meydanı'na tuvalet yapsa, gitmez altınıza edersiniz...
sen çok oturdun topçu kışlasına heralde, geriliğin, ingilizlerle işbirliğinin sembolüdür topçu kışlası. Sarıklı büyüklerine sor onlar nasıl kardeş olduklarını anladır conilerle.
bitince mitinglere , 1 Mayıs'a izin de verilecek mi o zaman görürüz kardeşim..
"tkaraca513" SEN İÇERDEKİ PAŞALARINA SOR BAKALIM NASIL KİPA TAKIP AĞLAMIŞLAR İSRAİLDEKİ AĞLAMA DUVARINDA.. BUNLARI BİLMEDEN ÇIKIP CONİ MONİ BOŞ TELANELER OKUYORSUNUZ BURALARDA.!!!
bu ne hal bu ne durum
Merkez bankası başkanı çıkmış Dolara gol atacagını söylüyor. Aptal herif, şakanın sırasımı bu işler bukadar basitmi sanıyorsun. Doları AKP hükümeti ve sizler azdırdınız! Doların bugünki gerçek degeri 6-7 lira olması gerekiyor ama siz ne yaptınız 11 yıldır Doları baskı altında tutarak ülkemizin ekonomisini beş paralık ettiniz. Taaki Dolar 6-7 lira olana kadar size gol atacak, siz müdahale ettikce gol yiyeceksiniz, sakın ataga geçmeyin param parça olursunuz, size önerim pasif kalın bırakın attıgı kadar gol atsın. Ben şuna anlam veremiyorum MRK bankası başkanı bukadar aptal olurmu....
modernlik budur işte biz türkiyeyiz şapsallar fırsat yok
Diğer Haberler