HABER

Taksim'de liseli kızın yaşadığı şey şoke ediyor

İstanbul'da 4 gün önce ailesine bir mektup bırakarak evden kaçan ve her yerde aranan Ceren Ömür Koca bulundu. Lise öğrencisi Ceren kendisini sokak sokak arayan babasıyla tesadüfen Taksim'de karşılaştı.

Tuzla'da Postane Mahallesi'nde ikamet eden liseli Ceren Ömür Koca, 3 Aralık gecesi ailesine bir mektup bırakarak evden kaçmıştı. Sosyal medya Ceren için harekete geçmiş, Ceren'in hayranı olduğu dünya motosiklet şampiyonu Kenan Sofuoğlu da Ceren'in eve dönmesi içi çağrı yapmıştı.

Baba Ercan Koca kızını, kaybolduğu günden beri gece gündüz demeden sokak sokak arıyordu.

Ceren'in gidebileceği yerlerde dolaşan baba Ercan Koca, önceki gün Taksim'de kızını aramaya devam ederken, Ceren'i birden karşısında buldu. Hem şaşıran hem de üzülerek gözyaşlarına boğulan genç kız, babasına sarılarak özür diledi ve bir daha evden kaçmayacağını söyledi.

Allah'ın bir lütfu olarak kızlarını bulduklarını söyleyen baba Ercan Koca, reşit olmayan kızının sorgusuz sualsiz kalmasına izin veren oteli ise şikayet etti. (Sabah)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
yapmayın cocuklar ailelerinizi üzmeyin ,aileniz kötüde olda dışardaki kötü insanlar kadar kötü olamazlarki kaldıki hicbir anne baba cocuklarının kötülüğünü istemez, bu cocuğada aileyede sevindim buluştukları icin .
Tv ekranlarında yayınlanan saçma sapan dızıler,programlar vb bu gençlerın hayatını olumsuz yönde etkılıyor. kolay para kazanma, meşhur olamak gıbı duşünceler ıcıne gırıyorlar.dızılerın cogunda havuzlu vıllalar lüks yasam yok işte fakır ama guzel kızlara yardım eden zengın zübbe cocukları .sıyah takımlı bellerınde oyuncak tabanca bulunan mafya tıpi asalak ınsanlar.
o otelide kapatacaksın açılmamak üzere o kızı saklayan fetocuyuda saklar pkk da saklar hepsini saklar devletten
Geri Dön