Taksim'de sıradışı Mısır eylemi

Beyoğlu İstiklal Caddesi Fransız Konsolosluğu önünde kendisini halatla motosikletine bağlayan engelli bir vatandaş, Mısır'daki darbe yönetiminin yaptığı katliamı protesto etti.

Taksim'de sıradışı Mısır eylemi

Mısır'da önceki gün askeri yönetim tarafından darbe karşıtlarına yapılan silahlı saldırılar sonrasında, Türkiye'nin çeşitli yerlerinde protestolar yapıldı. İstiklal Caddesi'ne motosikleti ile gelen ve seyyar satıcılık yaptığı öğrenilen Bayram Tekeli isimli engelli bir vatandaş, ilginç bir eylem yaptı.

Motosikleti ile geldiği İstiklal Caddesi Fransız Konsolosluğu önünde tramvay yolunu kapatan Tekeli kendisini halatla motosikletine bağladı, "Ölsem de burada duracağım hükümetimize sesleniyorum 4 partimiz bir araya gelsin bu katliama dur desinler, Mısır halkı dirensin davalarından vazgeçmesinler. Mursi tekrardan başa gelene kadar dursunlar orada sonrasında 2-3 aylık bir süre versinler ve sandığa gitsinler böyle işkence ve katliamla hiçbir yere varılamaz bütün Müslümanlara sesleniyorum İsrail ve Amerika mallarını almasınlar o mallar size bomba olarak geri geliyor protesto edin mallarını almayın direnin Allah'tan başka hiç kimseden korkmayın zaferi biz kazanacağız. 4 partimize de sesleniyorum İsrail'den silah almasınlar" dedi.

Yaklaşık yarım saat aksayan tramvay seferleri sivil polislerin halatı çözmesi ve Tekeli'ni motosikletini tramvay yolundan çekmesi ile normale döndü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 30 yorum
DİN ADINA,GAZ VERE VERE BÖYLESİ UCUZ KAHRAMANLAR YARATIYOR BİRİLERİ.OLAYIN DERİNLİĞİNDEN HABERDAR DEĞİL.SIRF DİNİ,MASUM DUYGULARINA HİTAP EDİLİP SÖMÜRÜLDÜĞÜ VE GAZA GETİRİLDİĞİ İÇİN BÖYKLE YAPIYOR.ADAM,KALK GİT,EVİNE EKMEK GÖTÜR,ÇOCUKLARININ EĞİTİMİYLE UGRAŞ,KARINA ETEK AL...SEN AKLINI BİRİLERİNE TESLİM EDERSEN O ETEĞİ BİR BAŞKALARI ALIR SENİN KARINA KIZINA.DİN DİYE DİYE,ŞEHİTLİK DİYE DİYE MİLLETE GAZ VERİP ONLARIN SAF VE TEMİZ DUYGULARIYLA OYNAYANLARI ORTADA GÖREMEZSİNİZ.ÇÜNKÜ ONLAR EVLATLARININ NASIL DAHA İYİ BİR EĞİTİM ALACAĞIYLA YADA FALANCA RANTLA İLGİLENİRLER.EY MİLLETİM UYANIN ARTIK!!
Uyanın diyen uyur gezerler siz gafletten uyanın artık dini-dili-ırkı hiç fark etmez nerede 1 insan haksız yere katledilse burada bizim vicdanımız sızlar sen git egitimini al çoluguna çocugunayedir karına etek al. Bizim gayemiz ALLAH'ın rızası gönül gözün körermişse sen uyanmaya bak.
uludere katliamı için ne yaptı bu adam
mısırdaki masumlarla uluderedeki kaçakçıları hala aynı kefeye koyuyosunuz ya ilginç
Allah akıl fikir versin. Tek derdimiz Mısır kaldı.Bizim ülke günlük-güneşlik sanki.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler