HABER

Taksim'de 'yorgun mermi' dehşeti

Taksim Talimhane bölgesinde dolaşan turist çiftin hayatı, genç kadının başına isabet eden 'yorgun mermi'yle karardı. Yolda yürüyen genç kadın bir anda yere yığılırken, o an neler olduğunu anlamayan eşi kadının başında kan olduğunu fark etti. Ambulansla hastaneye kaldırılan yaralı kadının muayenesinde başına yorgun mermi isabet ettiği ortaya çıkarken, sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu bildirildi.

Taksim'de 'yorgun mermi' dehşeti

Cezayirli 27 yaşındaki Benkaida Qumelkhır diş tedavisi için İstanbul'u tercih etti. Genç kadın Muhammed Bafouloulov ile birlikte 20 Nisan'da İstanbul'a geldi. Hem tedavi olmak hem de İstanbul'u gezmek isteyen çift, bir otele yerleşti.

Tedavisine başlanan genç kadın ve eşi önceki gün saat 15.00 sıralarında dolaşmak için otellerinden çıktı. Ancak genç çift Taksim Talimhane bölgesinde yürürken bir anda genç kadın yere yığıldı. Ne olduğunu anlamayan eşi yardım etmeye çalıştığının kadının başında kan olduğunu fark etti. Yaralı kadın ambulansla Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Yapılan muayenede yorgunun merminin genç kadının başına isabet ettiği ortaya çıktı. Yoğun bakıma alınan genç kadının sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Cezayirli kadının yaralandığı yerde Olay Yeri İnceleme Ekipleri düşen merminin nereden ateşlendiğini belirleyebilmek için araştırma yaptı. Polis ayrıca civardakı güvenlik kameraları ve MOBESE görüntülerini de inceleme aldı. (Habertürk)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
burası türkiye insanın başına ne zaman ne geleceğini kimse bilemez
Ne kadar kalpsiz, vicdansız insanlar yaşıyor bu topraklarda. Değer vermeyen, başkasının zarar görmesinden zevk alan insanlar. Bunun çözümü eğitim falan değil arkadaş. kimse bana eğitim eksikliği falan demesin. bunun sebbi insanlarımızın çocukluktan beri ceza almaması. Okulda kopya çeker ceza almaz. Arkadaşını döver ceza almaz. Öğretmenine hakaret eder ceza almaz. Trafik kurallarına uymaz ceza almaz. komsusunu bışaklar ceza almaz. iş hayatında yolsuzluk yapar ceza almaz. yolsuzluk yapanı görmezlikten gelir ceza almaz. Bozgunculuk diz boyu.
aynen kardeşim.. bunu sen düşünürken ne yazık ki yetkililer düşünemiyor. ver bakalım cezayı herkes kuzu gibi oluyor mu olmuyormu l.
Yorgun mermi nedir ya ? Kadıncağız bir pislik tarafından vurulmuş işte zavallı.Yorgun mermi nedir ?
Yorgun mermi havaya sıkıldıktan sonra max. yüksekliğe ulaşıp sonra aşağıya dimdik inen mermidir ki, bunun sebedi de mutlaka bir maganda veya havaya sıkan bir polis kardeşimizdir.
@erenpasa Havaya atılan merminin yere düşme hali
Geri Dön