Taksim'deki lüks otelde bunu yaptı

İstanbul'da şehrin en işlek yerlerinden biri olan Taksim Meydanı'nda bulunan 8 katlı lüks bir otelin balkonuna kuruması için otel müşterileri tarafından asılan çamaşırlar, ilginç görüntüler oluşturdu. Bir süre balkonda asılı kalan çamaşırların daha sonra bir kadın tarafından toplandığı görüldü.

İstanbul'da şehrin en işlek yerlerinden biri olan Taksim Meydanı'nda bulunan 8 katlı lüks bir otelin balkonuna kuruması için otel müşterileri tarafından asılan çamaşırlar, ilginç görüntüler oluşturdu.

Taksim Meydanı Sıraselviler Caddesi girişinde bulunan 8 katlı lüks bir otelin 6’ncı katında balkonuna asılan çamaşırlar meydanda bulunan vatandaşların dikkatini çekerek ilginç görüntüler oluşturdu. Bir süre balkonda asılı kalan çamaşırların daha sonra bir kadın tarafından toplandığı görüldü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
ıslak çamaşırı kurutmak için güneş ve rüzgarı kullanmış bunu heber olup önemli birşeymiş gibi göstermenin anlamı ne. Gayet nrmal birşey çamaşırlarını kurutmuş. Üzerinde ıslak ıslak gezip üzerinde mi kurutsaydı yada çöpe mi atsaydı giysileri.
Kesin Arap müşteridir
@belli12 bu ülkede sen ve sen gibi kasıntı insanlar oldukça ilerlemek o kadar zorki.. ne var yapıalnda söylesene bi ? insanlar ne derler diye saçma sapan kompleks yapacaktan baska bişey bildiginiz yok..
habere bak habere ne kadar önemli
turizm arap turistlere kaldı. bu görüntüler çok normal.
Haber mi bu?
ulan bu nasil haber gorende diyecek hepiniz fransiz kraliyet ailesindensiniz haber mi lan bu
Islak çamaşırlarını ne yapacaktı sizce?
laf olsun sayfa dolsun diye bunu da haber yapmayın ayıptır...
özelinede gireydin bari..
Eski çalıştığım otelde müşterinin biri.. Emniyet şeridini yerinden söküp iki dalın arasına bağladıktan sonra çamaşırlarını asmışlardı..
mynet neyi haber yapacağını şaşırdın bu haber mi şimdi yakıltıramadım
Bu bir haber olamaz. Haber değeri yok. ayrıca; Çamaşırlar resimde çatıya yakın katta ve binanın sağ tarafında. görüntüde ise en üst kat ve sol tarafta. Burada bir düzmece var gibi..
Kroyum ama para bende, demenin başka bir yolu.
vay bee.büyük haber
eee n eolmuş yanı asınca lüks olsa ne yazar olmasa ne yazar ya siz yazacak bir haber bulamadıysanız bırakın ya
birde lüks Otel olacak çamaşır ipi bile yok Müşteri demire asmış çamaşırlarını yazık. ..????????????????
Memleketi kurtaracak mı bu haber
Diğer Haberler