Tamer Avcı: “Duhan’ın ayağına kasti şekilde basıldı”

İstanbulspor Teknik Sorumlusu Tamer Avcı, Elazığspor beraberliğinin ardından, “Çok genç, çok şeyler beklediğimiz oyuncumuzun ayağına kasti şekilde Camara’nın basmasına çok üzüldük, yakıştıramadık” diye konuştu.Spor Toto 1.

İstanbulspor Teknik Sorumlusu Tamer Avcı, Elazığspor beraberliğinin ardından, “Çok genç, çok şeyler beklediğimiz oyuncumuzun ayağına kasti şekilde Camara’nın basmasına çok üzüldük, yakıştıramadık” diye konuştu.
Spor Toto 1. Lig’de İstanbulspor evinde Elazığspor ile 2-2 berabere kaldı. Müsabaka sonrası basın toplantısında konuşan İstanbulspor Teknik Sorumlusu Tamer Avcı, bugün tansiyonu çok yüksek bir maç olduğunu belirterek, “Maça kötü başladık. 1 gol yedik ve oyun planımız bozuldu. Sonra toparladık, pozisyonlar bulduk. İkinci yarı gene maçın hakimi bizdik ama gene kalemizde gol gördük. Takımımız daha coşkulu oynamaya başladı. Bu arada maçın önüne geçen bir olay oldu. Düşersin çıkarsın bunlar önemli değil. Çok genç çok şeyler beklediğimiz oyuncumuzun ayağına kasti şekilde Camara’nın basmasına çok üzüldük, yakıştıramadık. Arkadaşımız şu an hastanede. Durumu belki de kötü” dedi.