Tamer Karadağlı'nın küçük kızı Zeyno büyüdü!

Çocuklar Duymasın'ın Haluk'u Tamer Karadağlı'nın kızı Zeyno, değişimiyle herkesi şaşırttı. Zeyno büyüdü ve değişimiyle yine gündem oldu.

Tamer Karadağlı'nın küçük kızı Zeyno büyüdü!

Çocuklar Duymasın'ın Haluk'u Tamer Karadağlı'nın kızı büyüdü.

Tamer Karadağlı'nın 2002 yılında evlendiği Arzu Balkan ile dünyaya getirdiği Zeyno adındaki bebek şimdilerde genç kız oldu.

daf_fcc0b

2007 yılında boşanan Tamer Karadağlı-Arzu Balkan çifti, ayrılıklarından bir yıl önce Zeyno'yu kucaklarına almıştı. Geçtiğimiz günlerde Tamer Karadağlı'nın sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf, kızı Zeyno'nun son halini gözler önüne serdi.

tamer-karadagli-nin-kucuk-kizi-zeyno-degisimiyle-11621668_4198_m

Şu anda 12 yaşında olan Zeyno Karadağlı, değişimiyle herkesi şaşırttı.

Gözlük kullanmaya başlayan genç kız, kestirdiği saçlarıyla da bambaşka birine dönüştü. Aktif bir sosyal medya kullanıcısı olan Zeyno, başarılı bir şekilde piyano çalıyor.

tamer-karadagli-nin-kucuk-kizi-zeyno-degisimiyle-11621668_8355_m

Annesi ve babasıyla olan fotoğraflarını da sıklıkla Instagram hesabında paylaşan Zeyno'nun 11 bine yakın takipçisi bulunuyor.

Karadağlı kızına olan düşkünlüğünü her fırsatta dile getirirken "Benim şimdi en büyük mutluluğum, hayır diyemeyeceğim tek kişi kızım Zeyno. Zeyno mücevherim, cevherim" demişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Rabbim ömrünü uzun bahtını açık eylesin, tüm çocuklarımızı kötülüklerden korusun.
@kaya6062 ben sana hayran zühtü
tamer abi seninle tanışmamız son ağa dizisinin setinde olmuştu çok kibar çok naif çok beyefendi bir insan olduğunu orda görmüştüm allah kızını sana bağışlasın
bir kız babası olarak karadağlı nın duygularına sonuna kadar katılıyorum, evlat herzaman evlattır ama kız evlat bir başkadır:))
@horus_15 peki Karadağlının hanımı bu kıza hamile iken kızlarla paralı ilşkiye girmesi ne olacak biz unutmadık sayın kız babası
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler