Tankın önüne geçen gösterici böyle vuruldu

Süveyş Kanalı kıyısındaki İsmailiye'de dün en az 4 gösterici açılan ateş sonucu hayatını kaybetti.

'Gazap Cuması' adı verilen gösteriler kapsamında sokaklara dökülen halka ateş açılması amatör kamera tarafından kaydedildi.

Görüntülerde yaylım ateşine rağmen kaçmayan göstericilerin keskin nişancılar tarafından vurulduğu görülüyor. Ellerini açarak tankın önüne geçen gencin vücudunu bir kurşunun delip geçtiği de fark ediliyor. (CİHAN)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 58 yorum
AKP LİLER GEZİ EYLEMCİLERİNE ŞÜKREDİN DİKTATÖRE DUR DEMEZSEN MISIRGİBİ OLURSUNUZ ARASIRA DİKTATÖRE DUR DEYİN Kİ SONRA DUR DEYİNCE 100-200 HATTA 1000 KİŞİYİ KESER GEZİ GİBİ 5-6 KİŞİ ŞEHİT OLACAKKİ ŞIMARMASIN SONRA 100 LER BİNLER ÖLMESİN BİRDE UTANMADAN BUNLARA İLLEGAL DERSİN TÜM HÜKÜMETLER YALANCIDIR
höst dana ne şehidi!
Görüntü gerçek değil atlıyonuz hemen aynı sahneyi sizde yaratabilirsiniz kafayı kullanın biraz arkada da biri daha vurulmuş gibi kendini yere atıyor ama nedense onun thsortunun altına sakladığı ve film dizi sektöründe kullanılan vurulma efekti patlayıcısı patlamıyor. şiştik zaten şeriatçıların hergün ölü sayısına kafalarından bin ekleyerek sallayıp keyiflerine göre arttırıp iş yapmalarından.
GEZİYİ SAVUNANLAR GÖRSÜN BAKALIM ORANTISIZ GÜÇ NEYMİŞ DİYE. RTE DİKTATÖR DİYENLER MISIRDA DARBE YAPANLARI NASIL ADLANDIRACAK MERAK EDİYORUM. HADİ VERİN CEVABINIZI BEKLİYORUM YORUMUMA. AYRICA GEZİDE HALK AYAKLANMASINI BASTIRMAK İÇİN CHP ZİHNİYETİ BAŞTA OLSAYDI DERSİM'DE ÇIKAN İSYANI BASTIRMAK İÇİN NASIL BOMBA YAĞDIRDILARSA AYNISINI GEZİYEDE YAPARLARDI. KALKIP DA BİRİLERİNE DEMOKRASİ DERSİ VERMEYİN GEÇMİŞİNİZ NE KADAR DEMOKRATİK OLDUĞUNUZU GÖSTERİYOR...
AVRUPA BU GÜNLERİN TEMELİNİ 90 YIL EVVEL ATMIŞTI! ERDOĞAN VE EKİBİ OLMASA İDİ MISIR, SURİYE, LİBYA VE IRAK'IN BAŞINA GELENLERİN DAHA BETERİ TÜRKİYENİN BAŞINA GELECEKTİ! YILLAR ÖNCE YAPILAN PLANLAR BİRER BİRER TUTTU. OSMANLININ TOPRAKLARINI SINIRLARA BÖLÜP ÜLKE ÜLKE AYIRAN AVRUPALILAR MÜSLÜMANI MÜSLÜMANA KIRDIRTMANIN YOLUNU ARADI BİR ASIR BOYUNCA. OYUNLARININ TUTMADIĞI TEK ÜLKE TÜRKİYE! ALLAH SENİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN ERDOĞAN. MISIRDAKİ MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZE YARDIM ETSİN RABBİM!
bu görüntülerin çoğu yalan akp nin gezide beş kişiyi öldürpte görünteleri sakladığı gibi yada camide içki bir türlü gösterilmemsi yakınlan bayrağı pkk kın yaktığı bayarğı gezide yakıldığı yalan akp nni insalrı tomayla ezmesi sisinin yaptğını akp yapmıştı beş faili meçhul cinayet linç silahlı saldırı akp polisi akrhraman ilan etti aynı akp sisiyi katil ilan etti çok iğrenç bir ikiyüzlülük
GEZİCİLER,ÇAPULCULAR,SOLCULAR VE TÜM İNSANLAR SEYRETSİN VE GÖRSÜN, DİKTATÖRLÜK NEDİR,İNSANA VERİLEN DEĞER NEDİR,DİKTATÖR İSTEDİMİ NELER OLUYOR ANLASINLARDA DEMOKRASİNİN,CUMHURİYETİN,HUKUKUN KIYMETİNİ BİLSİNLER.UTANMALARI VARSA SU SIKAN VE GAZ ATAN EMNİYETE VE SADECE BUNLARA İZİN VERDİĞİ İÇİN DİKTATÖR DİYE SUÇLADIKLARI LİDERE SÖYLEDİKLERİNDEN DOLAYI YÜZLERİ KIZARSIN.DÜŞÜNSÜNLERKİ RTE DİKTATÖR OLSAYDI TAKSİMİN HALİ NİCE OLURDU.ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUNKİ NE RTE DİKTATÖR NEDE BURASI MISIR YADA SUUDİ A. YADA DİKTATÖRLÜKLE YÖNETİLEN İNSANLARIN DEĞERİNİN SIFIR OLDUĞU BİR ÜLKE DEĞİL.TÜRKİYENİN KIYMETİNİ
Direnişçi dedikleri camiye ayakkabı ile girmiş bunlarmı müslüman hadi cevap verin, Allah Bunların Böyle gebermesini istemişki böyle geberiyorlar
Sen nasıl geberecen acaba hoşuna mı gidiyor masum insanların ölmesi. sizin gözünüzde dindarların ağaç kadar değeri yok tabii.
Sisi % 50 yi zor tutuyormuş içeride..........
mısırmış suriyeymiş aynı tepkiyi şehitlerimiz geldiğinde vermediniz be, çok ta...
şuan ortadoğu daki ateş türkiye için önemli bir ibret tablosu aslında..!!!
Mısır ordusunun şu yaptığı ne kadar vahşet ise... Türk emniyetinin, hükümetin de gezi parkı olaylarına bilhassa ilk 1 hafta içerisindeki toğluluğa. Sergilediği tutumda bu kadar vahşetti tomaların ve akrep diye tabir edilen zırhlı anti terör araçlarının insanların üzerine sürüldüğünü medya göstermedi de ankara kızılay da gözlerimiz ile gördük... ! Başabakan batı iki yüzlülük yapıyor diyor mısırda haklı. Ancak kendisi kaç yüzlü onu çözemedik... !
Vay yavrum sizin gibi gezi zekalılar gaz bombalarını kimyasal silah diye haber yaptırdınız.Adam tankın önünde duruyor siz yol süpürme aracının önünde poz veriyordunuz aradaki farkınız bu.Ayrıca onlar şehadet getirerek eylem yapıyor siz kafaları çekerek.Sizi gezi zekalılar
çapulcularla mısırda darbecileri protesto eden halkı aynı kefeye koymak. zeka sorununun işaretidir. birincide halkın seçimle getirdiği hükümeti yıkmak. ülke kalkınması içi olmazsa olmaz projeleri durdurmak için dış güçlerin maşalığını yapmak gibi vatana ihanet suçları varken. diğerinde seçimle gelen iktidarı devirip katliam yapan dış destekli darbecilere karşı halkın büyük çoğunluğunun masum eylemleri var. yani özetle birinde millete rağmen talepler var diğerinde millete rağmen yıkım var. inşallah düşünme kabiliyetine yaptığım bu elektroşok ile beynin tekrar çalışmaya başlamıştır.
Yaa allah aşkına sen mısır la gezi parkı olaylarını bir mi tutuyorsun yapma gözünü seveyim gezi parkında normal uygulanması gerekenler uygulandı o kadar tevazu kapıdaki ite bile fazla sen sen ol ülkenin bu durumuna düşmesini istemiyorsan kendin kadar sev ülkeni..
Orantısız güç nasıl kullanılırmış gördünüz?Taksim gezi parkı olaylarında polislerimiz aşırı biber gazı kullandı diye feryat figan bağıran çapulcular keşke mısrda olsaydınız?
FARKI ANLAMAYACAK KADAR MAL MISIN? ŞÖYLE DÜŞÜN. BİRİNDE ANNENİ ELLİYOLAR, ORANTISIZ GÜÇ OLUYO. DİĞERİNDE TECAVÜZ EDİYOLAR BU DA ORANTISIZ GÜÇ. KEŞKE ANNENİN YERİNDE SEN OLSAYDIN.
aynen kardeş, biber gazından ağlayıp hertarafa parke taşlarıyla molotoflarla saldıranların hakettikleri polis mısır polisi.
HİÇ KİMSE DE DEMİYORKİ: İSLAM DİNİNDE BİLEREK ÖLÜME GİDİLİR Mİ? MURSİ, BU KATLİAMLARIN BAŞ SORUMLUSUDUR.BEDEVİ, DEVLET YÖNETİMİNİ TARİKAT YÖNETİMİ SANDI.OYUDA %45 DEĞİLDİR.ÇÜNKÜ, HALKIN %55 İ OY KULLANMAMIŞTIR.DOLAYISIYLA OYU %25 DİR.MURSİ BİR DİKDATÖRDÜR.
Bile bile ölüme gidersin. Zalimin zulmüne karşı ayakta durursun. Takvadır bu sen anlamazsın. Mursi ülkeyi yönetmek için gerekli oyu almıştır. Sizin gibi darbeci zihniyet bunu anlamaz.
müslüman kardeşler diyemiyeceğim çünkü kardeşlik bu değildir!!! Örgütün adamı Mursi sonuçta?!!!
Ne biçim haber yapıyorsunuz ? Ulan bir kere kurşun adamı delip geçmiyor 1'den fazla ateş edildiği için isabet etmeyen kurşunlar yerden toz kaldırıyor. 2.si Keskin nişancı filan yok çok belli otomatik bir tüfekle ateş edildiği. Provakatörlükten başka bir şey değil bu yaptığınız . Kaç haberdir dikkat ediyorum hepsinde ''Keskin nişancılar tarafından vuruldu'' diye başlık koyuyorsunuz. Silah sesinin tek tek gelmesi her zaman keskin nişancı olduğuna delil değildir askerin nişan alarak ateş ettiğini gösterir.
Arkadaşlar lanet bir olay, ama bir insan olarak inanın, bir ulusalcı olarak konuşmuyorum.. taksimde, ankarada insanların üstünden geçerken keşke aranızdan bazıları yaşa tayyip yaşa polis demek yerine lanetleseydi, hepimiz insanız, yaşamak hepimizin hakkı.. ama kötünün karşısında, ama silahın, merminin karşısında.. lütfen artık lütfen gelin yumruk olalım.. zor değil ya zor değil.. siyaset, din neden bölüyor bizi.. hangimiz ölümsüz?
Samimi olduğuna inanarak yazıyorum bunları. Türkiye'de yapılan eylemler darbe ile hükümeti düşürme çabalarıydı. Mısırda ise halk oyuna sahip çıkıyordu. Burda günlerce eylem yapıldı. Kasten kimse kimseye mermi sıkmadı. Orda kasten çoluk çocuk demeden namaz kılanlara dahi ateş açıldı. Keskin nişancılar kalabalığa ateş açtılar. Aynı şey değil. Aynıymış gibi göstermeyin. Bizde demokrasi işledi onlarda darbe zihniyeti...
Şerefsizler gücünüz silahsız masumlara yetiyor değil mi? "MISIRLI MÜSLÜMANLARA YARDIM ET YAA MUNTAKİM ALLAH"
İsrail ve ABD nin emriyle hareket eden deccal orduları bunlar. Adnan Oktar gibi deccallerden emir alan devlet içine sızmış masonların güdümünde, ahir zaman korkusu ile katliam yapan şerefsizler bunlar. Müslüman ülkeleri karıştırmak için bu katliamlar...Türkiye aklı selimle Müslümanlara her türlü desteğini vermelidir. Kahrolsun kral Abdullah gibi satılmış sözde Müslüman yöneticiler...
bunlar kimin askerleri anlamadımki. israil askerleri bile böyle vurmuyor.
bunlar müslüman deil kardeşim kim ne derse desin bunların dinsiiz kitapsız insandan bi farkı yok kendi vatandaşını geçtim sen müslümansın kardeşim müslüman müslümana nasıl ateş eder zaten dünyanın istediğide bu deilmi cahil ordusu sizi..
hala anlamadınızmı bunlar kimin askeri asker emir kulu askere emri veren abd nin köpeyi firavunun mirasçısı siyonistin işbirlikçisi gezi eylemcilerinin kan kardeşi sisi denen ahlaksız
buradan taraflı tarafsız herkese sormak istiyorum.. hangi dinde bu kadar katliam bu kadar acımasızca insanlar öldürülüyor.. elhamdülillah bende müslümanım ama kendi dinimden bu kadar gaddar görüntüler midemi bulandırıyor artık..
ben de taraflı tarafsız bırı olarak sana cevap vermek istiyorum bu zulmü yapanlar gerçekten müslüman mı sence ?
Müslümanlar dinini iyi yasamiyorsa bunda ıslamın ne suçu varki bunaliyorsun.abd işlerisidr
suclu simdi islamiyet mi oldu? söyledigin lafin nereye vardigini bil. bunlarin ayibi islamiyeti ve hakiki müslümanlari baglamaz
Gezi olaylarını şimdi anladınız degilmi .insanların neler cekdigini.camide nasıl sıkıştırıldıklarını .mısırda camide ayakkabı kızlı erkekli camideler.bunun geceside var .olmaz.orada kutular gördüm içki olabilir.
olayları çarpıtmıyalım şimdi.gezi bi tezgah vardı.vandallık yıkıcılık vardı.terör vardı .tahrip yakıp yıkmak vardı.burada ise haklı bidava var.darbeye karşı durmak demokrasiye sahip çıkmak var.sapla samanı karıştımıyalım lütfen.
evet gezi olaylarını ve ergenekonu şimdi daha iyi anladık. ordunun mursiye yaptığını siz erdoğana yapacaktınız gücünüz yetse ama yetmedi. paşalarınız geçmişte düşündü ama başaramadı. becerebilseniz şimdi mısırla birlikte bizde o haberlerde olacaktık.bundan sonra daha dikkatli olacağız!
yazıcak kelime bulamıyorum insanlık dışı
BUNLAR İNSAN OLAMZ İSRAİLİN KÖPEKLERİ
anladık darbe oldu askeriye yonetime el koydu, iyide ne cesaretle tankın önünde duruyor, yani illa gel beni ööldür diyor, şimdi bir taraf suçlu diyer taraf daha suçlu, darbe oldu artık halkın bi sakin olup gidişata bakması lazım, kendini bile bile ölüme atmak çözümmü yani, çözüm diyorlar demek ölüme gidiyorlar ne diyim şimdi?
Halkını korumakla mükellef olan ordu halkına nasıl katliyam yapar anlıyamıyorum demekki askerlerin bağlı olduğu bir bakanlık olması şart
Amerikan sürtükleri bunlar, besbelli.! Sürtükler!
Askerin amerikan askeri olduğu kesin hala ölümüne gösteri yapanları kim çıkartıyor oraya ?
mısır esnafı olaylardan zarar görmesin...tahrirdeki ½50yi zor tutuyor sisi zira.
mısırda darbeye destek verenlere allah akıl versin diyorum burada ucuz politika yapacagım diye bir katliamı bile politika malzemesi yapıyprlar insanlıktan bahseden özgürlükten bahseden gece içki alma yasagından bahseden kendini bilmezler halk iradesine tank la silahla saldırılıyor bınlerce kişi öldürülüyor bunu kıcı kırık 3,5 kişinin şaraplı biralı ahlaksızlıgın hat safada oldugu gezi eylemleri ile eş degerde tutuyorlar buna man kafalık derler
mısır bir şeriat ülkesidir böyle şeyler normal
bu gösterileri yapanlar suriyede canlı canlı insan kalbi yiyenlerin kardeşleri acırsanız acınacak hale gelirsiniz !!!
Sımdı akcılar dıyordu oh ıyı olmuş polıse helal olsun vursun kırsın dover kaşınmış demı ? Buda kaşınmamış mı ?????????? Aranmamış mı evınde otursa bunlar olurmuydu hee ?
darbeci yada halkın seçtiği hükümetler olsun vahşeti yaratanlar bunlardır makam para hırsları akıllarının önüne geçmiş olunca bunlar yaşanıyor bu Mısırda Suriyede Türkiyede böyle
ülkemiz müdahale etse keşke.gerçi müdahale değil bir söz söylese bile iktidar ; hemen eleştiri gelir.o adamlar orda ölüyor bazı yorumcular halen ülkemizin ekonomisi yanında.bilmem ekonomimiz çöktü bilmem dostomuz kalmadı bilmem dış politikada sıfırız.
askeri diktatörlük işte böyle zalim ve pisliktir. karnını halkın verdiği vergiler sayesinde doyuran bu aaşağılık mmahluklar hiç tereddüt etmeden silahsız bir aktiviste ateş ederler. kahpenin çocuğu çapulcu dikktatörler!!!
taşla, sopayla tanklara karşı direnemezsin arkadaş. Kaldı ki şu an ohal var ve kalkıp gösteri yapma saldırıda bulunma davranışını ancak demokrasinin ve hukukun az da olsa kaldığı yerlerde yapılabileceğini bilmemek öküzlükten başka birşey değildir. Yazık oluyor insanlara ancak bu şekilde çözüme gidemezler ancak sükunetle sabırla yeni seçimi beklemek zorundalar. kimseye bakmasınlar kimseden akıl da almasınlar herşeyi zamana bıraksınlar. Onlara akıl verenlerin çocukları, eşleri, ana babaları yakınları ölmüyor oralarda çatışanların yakınları ölüyor akıllı ol mısır
ALLAH ın laneti üzerlerine olsun kimler suçluysa
islam aleminde bu kadar gaddarlık birde din kardeşine anlaşılır gibi değil bu dünyada islamı yaşayan tek millet türk milleti olduğu besbelli rabbim bunların cezasını verir inşallah
Taksim mi orası hani gel gel deyip polis kafasına sıkıyordu adamın ölsün diye kimiside denize attı sanki Yunan gevuru vardı karsısında
Diğer Haberler