Tarihi Kore zirvesinde olay görüntü! Kuzey Kore lideri Kim Jong-Un'un hareketi dünya gündemini sarstı

Kuzey Kore lideri Kim Jong-un ile Güney Kore lideri Moon Jae-in arasındaki tarihi görüşmede yaşanan bir görüntü dünya gündemini salladı. Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un fotoğrafçıya yaptığı hareket bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu, binlerce yorum yağdı.

Tarihi Kore zirvesi tüm dünyada çok konuşulan ana gündem konularından biri olmaya devam ederken görüşme sırasında yaşanan bir olayın görüntüsü tüm dünyanın dikkatini çekti.

Devlet liderlerinin eşleriyle buluşması sırasında, Kuzey Kore lideri Kim Jon-Un, Güney Kore liderine eşini tanıştıracağı anda yaşandı olay. Kuzey Kore lideri Kim Jong-Un, karısını Güney Kore Devlet Başkanı Moon Jae-In'e tanıtmaya hazırlanırken o sırada görüntü almaya çalışan fotoğrafçıyı elinin tersiyle itti.

Neye uğradığını şaşıran fotoğrafçı Kuzey Kore liderine bakıp bir anda geri çekildi. Yaşanan o anların görüntüsü bugünlerde dünya gündeminde çok konuşulan görüntülerden biri oldu. Geçtiğimiz günlerde Kuzey ve Güney Kore liderleri uzun yıllar sonra ilk kez bir araya gelerek tarihi bir adım atmışlardı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
Kore 40 yıl önce bizden geride idi.Biz din ile uğraşır,cami yaparken ,onlar bilimle uğraşarak fabrika yaptı.Bütün mesele bu.Allah var mış,yok muş*hepsi hikaye
@siliya anlaşılan senin din ile pek alakan yok yani engeline yok.memleketi uçurda görelim çağdaş ve bilgin insan..
@siliya Bu zamana kadar senin istediğim gibi Dinsizler yönetti noldu, Yine de hizmeti ve gelişmeyi, Menderes, Özal ve Erdogan sağladı.
@upstairs 40 yıldır cemaatlerin elinde adam nasıl uçursun :)
@siliya dinsiz imansızmı olsun millet
@siliya doğru diyon kardeş Osmalı dinle yönetilmediği için dünyanın en kuvvetli devletlerindendi. ne içiyon anlamadım...
@moyalcin goyayım o gafaya bi odun..!!Senin dinin var öylemi mal..!!
@life32 40 yil oncesini biliyormusun. teknoloji kapilarina kilit vuranlari bile bilmiyorsunuzdur.
Beyaz ışığı görünce neyin gerçek olup olmadığını anlarsın. Az bekle hele
ADAM HAKLI GAZETECİNİN YAPTIĞI USUL ADAP BİLMEMEK TERBİYESİZLİK VE KESİNLİKLE O GAZETECİ DEĞİL SUNİ GÜNDEM YARATMAYA ÇALIŞAN CİA AJANI ....
yani buda haber mi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler