MAGAZİN

Tarkan’dan Giresun tepkisi! 'Rant için doğaya...'

Giresun’daki sel felaketi herkesin yüreğini dağladı. Yaşanan felaketin ardından bir mesaj paylaşan Tarkan, “Rant için doğaya zarar vermeye devam ediyorlar” diyerek tepkisini gösterdi.

Tarkan’dan Giresun tepkisi! 'Rant için doğaya...'

Şarkıcı Tarkan, Giresun'da yaşanan sel felaketi sonrasında geçmiş olsun mesajı paylaştı. Felaketin rant politikaları sonucu ortaya çıktığını ifade eden Tarkan, “Bu durumlardan sorumlu olanlar almaları gereken dersleri almıyor” dedi.

Tarkan'ın kişisel Twitter hesabından paylaştığı mesaj şöyle:

“Geçmiş olsun Giresun. Hayatını kaybedenlerin aile ve yakınlarına baş sağlığı dilerim.

Yaralılara ise acil şifalar. Dualarım, kalbim Giresun halkıyla.

tarkan-tweet

Bu durumlardan sorumlu olanlar almaları gereken dersleri almıyor, rant için doğaya zarar vermeye devam ediyorlar. Doğanın dengesiyle oynandığında da maalesef böyle sonuçlar kaçınılmaz oluyor. İnsanlar hayatını kaybediyor, mağdur oluyor. Çok yazık, çok üzücü.”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Karadenizliler akp ye en çok destek verenlerdir.aklı başında insanlar zamanla HES lere çok karşı cıktılar.ancak rant ve menfaat çıkar soygun dinlemedi çağrıları.9000 YILLIK tarihi olan hasankeyf sular altında bırakıldı , karadenizin dereleri kurutuldu.kurutulan dereler üzerine kasabalar mahalleler inşaa edildi.bu daha başlangıç.Rantçı yağmacılara destek verdikçe onlarda soymaya devam edeceklerdir
yuregi saglik
hasankeyfe yazik oldu
Ağzına yüreğine sağlık enişte.
Almaları gereken dersleri almıyorlar çünkü almaları gereken cezayı almıyorlar!
Geri Dön