HABER

Tarkan'dan Kenan Doğulu'ya tam destek

Tarkan'dan Kenan Doğulu'ya tam destek

İSTANBUL (İHA) - Ünlü sanatçı Tarkan, Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edecek olan Kenan Doğulu'ya tam destek vererek, "İyi bir derece elde edeceğine inanıyorum" dedi. Bir soru üzerine bebek özlemi çektiklerini belirten Tarkan, "2008'de inşallah olabilir" diye konuştu.

Tarkan, Londra'ya gitmek üzere sevgilisi Bilge Öztürk ile birlikte Atatürk Havalimanı'na geldi. Londra'da sis nedeniyle uçağın kalkış yapamaması üzerine Tarkan ve Bilge Öztürk, uzun süre havalimanında bekledi. Tarkan, saatler süren bekleyişin ardından seferin iptal edilmesi üzerine Londra'ya gidemedi. Bu sırada basın mensuplarının sorularını cevaplayan Tarkan, bayram programının Türkiye'de olacağını söyledi. Tarkan, bir soru üzerine, Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edecek olan Kenan Doğulu'ya tam destek verdi. Ünlü sanatçı Tarkan, arkadaş olarak kendisiyle konuştuğunu belirterek şöyle konuştu: "Kendisini destekliyorum. İyi bir derece elde edeceğine inanıyorum, bence ona Avrupa kapıları da açılır. O da bunu istiyor zaten. Sertab İngilizce söylemişti başarılı oldu. Bence Türkçe ve İngilizce harmanlanabilir. Çok çok, akılda kalıcı güzel sözcükler var Türkçe'de"

Deniz isimli bir kız çocuğunu seven Tarkan'a, bebek isteyip istemedikleri soruldu. Sanatçı bunun üzerine, "Hayallerimiz var, bebek özlemi duyuyoruz, 2008'de inşallah olabilir" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön