Taşeron işçilerin kadroya geçiş süreci tamamlandı

Bilecik Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nde de güvenlik görevlisi ve temizlik işlerinde çalışan 6 personelin kadroya geçiş süreçleri tamamlandı.Taşeron işçi olarak çalışan ve kadroya geçmesi kesinleşen 6 personel için imza töreni düzenlendi.

Taşeron işçilerin kadroya geçiş süreci tamamlandı

Bilecik Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nde de güvenlik görevlisi ve temizlik işlerinde çalışan 6 personelin kadroya geçiş süreçleri tamamlandı.
Taşeron işçi olarak çalışan ve kadroya geçmesi kesinleşen 6 personel için imza töreni düzenlendi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla başlatılan taşeron işçilerin daimi işçi statüsüne geçirilmesi çalışmaları sonuçlandı. 696 sayılı Kanun Hükmündeki Kararname’nin 127’nci maddesinin, 24 maddesi gereği taşeronda çalışan işçilerin sürekli işçi kadrolarına geçiş başvuru sonuçları sonrası 6 personel ile dün kadroya geçiş imza töreni yapıldı.
Taşeron işçi olarak çalışan ve kadroya geçilmesi kesinleşen 6 personelin kadroya geçiş imza töreninde konuşan İl Müdürü Yoldaş, “Kadroya geçiş imza töreninde çalışanlarımızla bir araya geldik. Bu atılan imzalar sonucunda arkadaşlarımıza hayırlı olsun dileklerimi sunuyor, Allah utandırmasın diyorum" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler