Tatil cenneti Ölüdeniz'de şaşırtan manzara!

Tatil sezonunun başlamasından hemen önce, Muğla'nın Fethiye ilçesindeki tatil cennetlerinden Ölüdeniz'de altyapı çalışması yapan iş makinelerinin plaja girmesi görenleri şaşkına çevirdi. Turizmcilerin canını sıkan olayda bazı turistlerin plajdaki bu manzaranın fotoğrafını çektiği görüldü.

Tatil cenneti Ölüdeniz'de şaşırtan manzara!

Tatil sezonu başlarken Fethiye Ölüdeniz Jandarma Karakolu karşısında altyapı çalışması yapan makinelerin plaja girmesi, turistlerin yanı sıra turizmcilerin de canını sıktı. Turizmcilerin hazırlıklara başladığı tatil cennetlerinden Fethiye Ölüdeniz’de de erkenci tatilcilerin keyif yaptığı Belceğiz Plajı’ndaki iş makineleri şaşırttı.

TURİSTLER FOTOĞRAFLADI

Gazete Habertürk'ten Erdoğan Cankuş'un haberine göre bir tarafta yerli ve yabancı turistler güneşlenirken, bir tarafta da Muğla Büyükşehir Belediyesi iş makineleri arıtma tesisiyle ilgili altyapı çalışması yapıyor. Tam sezon başlarken Ölüdeniz Jandarma Karakolu karşısında altyapı çalışması yapan makinelerin plaja girmesi, turistlerin yanı sıra turizmcilerin de canını sıktı. Bazı turistler, plajdaki bu manzaranın fotoğraflarını çekti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
E NE YAPACAKLARDI DAHA SEZON GELMEDEN YAPIYORLAR ELLE Mİ KAZACAKLAR.
bir şekilde o işler yapılacak başka çare bilen varsa söylesin
hayalimdeki iş makinesi ne güzel... :)
@elmas_kara_1976 Resmi kopyala sakla...!
@elmas_kara_1976 Böyle bir makinaya gerçekten de sahip olmak ve kullanmak istiyorsan, bu içten ve samimi ifadene karşılık Allah sana daha da iyisini nasip etsin inşallah.. Ancak, umarım iş makinası derken kumda yatan hatunu kastedip Mynet takipçileriyle kafa bulmamışsındır. Ama olsun.. Bu güzel espri karşılığında o "makine" (!) de yakışır sana.. :)
Sezon acilmadi daha
gece yapsınlar
Fethiye Belediyesi İYİ partiye geçti ya. Saldırılar başlar.
chp muğla büyük şehir yaptırıyor bunları bodrumda güvercinlikte de kaldırım süsleme alt yapı adı altında üst süsleme sanatı sahil boyu bisiklet yolu çiçek dikimi ve plaj da yatan halk turist yatma parası alınacak bu seçim yatırımı bunu görenler oyunu chp büyük şehir belediyesi çalışıyor diye oy verecek
BUNU YAPAN AKP Lİ BELEDİYE OLSAYDI FÜZEYE TUTULURDU
kepçede güzel görmeye gelmişş...
Turist mi var Fethiyede?Fethiyede olmasam inanacam.
@yasin1061 --kumda yatan Türk mü ?
ÇALIŞSIN İŞTE NE VAR GÜZELLEŞTİRYOR ADAMLAR
Kalmıyor sadece kum ve cakılları düzleme işlemi yapmakta
@mzyep --bu iş nisan ortası mı yapılır..adam - 20, -30 dereceden geliyor..deniz onun için hamam suyu gibi..yüzecek, güneşlenecek.. ne işi var orada dozerin ?
bu bölgeye iş gereği 12 ay ziyaret ediyorum. malesef tüm sezonluk bölgede aynı hata yapılıyor. ölüdönem olan kasım-mart ayı çivi çakılmezken ne zaman hava ısınıp turist gelmeye başlanınca bu çalışmalar başlıyor. kısıtlı zamanda turizm yapabilen bir ülkede bu zihniyetle yürümeye devam.
yorumlara bak kafanızdaki nedir türkiye esnafı büyük zorluk içinde ülkenin en büyüklerinden inşaat şirketi bile batmış bu kafayla hangi turisti bekleyeceksiniz 6 ay boş kalan o yere şimdimi alt yapı yapmak aklınıza geldi yoksa, tamda seçim arefesinde yatırımmı yapıyorsunuz aklınızca
Diğer Haberler