HABER

Tatile çıkmanın en kısa yolu

Seyahate çıkma fikrinizi, gideceğiniz yer, zaman ve bütçe gibi bilinmezler yüzünden uygulamaya dönüştüremiyorsanız, tam da size göre bir internet sitesi hizmete girdi.

Tatile çıkmanın en kısa yolu

Günümüzde, sitelerde ilan araştırmak ve seyahat imkanları arasında kıyaslama yapmak gün geçtikçe karmaşık ve uzun bir iş haline geliyor. Seyahat için gerekli bilgileri bir noktada toplayan vooyaj.com sitesinin amacı, bu uzun işi gayet kısa ve basit bir hale getirmek.

Binlerce ilan arasında detaylı aramalar yapabildiğiniz sitede, kolaylıkla altenatifleri karşılaştırabiliyor, sizin için en uygun olanına tıklayıp ilanı veren firmanın internet adresine kolayca yönlendirilebiliyorsunuz.

Yakın zamanda hizmete giren vooyaj.com arama motoru, tatilciler için Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Site, kullanıcılarına tatil ile ilgili tüm markaların ilanlarına, tek bir yerden ulaşma imkanı sağlıyor. İçeriğinde detaylı bir arama motoru sunan vooyaj.com’da, yurt içi ve yurt dışı tur operatörleri, oteller, cruise firmalarının binlerce ilanları arasından, belirleyeceğiniz kriterlere göre size en uygununu bulduğu gibi, seçtiğiniz ilanın resmi adresine de ulaşmanızı sağlıyor.

[

](http://www.scroll.com.tr/intel-sayfa/500-dolara-ultrabook-sozu/)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler