MAGAZİN

'Tavşan kardeş kuşum Aydın'

Muharrem Aydın Uğurlular ya da sıkça anılan lakabıyla Kuşum Aydın yaptığı televizyon programları ve sıra dışı imajıyla son 15 yıldır hayatımızda.

'Tavşan kardeş kuşum Aydın'

Ancak son zamanlarda Kuşum Aydın yaptığı televizyon program ile değil Facebook sosyal paylaşım sitesinde kendi çektiği "Tavşan Kardeş" videoları ile internet fenomenleri arasına girdi.
Neredeyse her gün Facebook'taki "Kuşum Aydın" isimli profilinde anlık durumunu paylaşan Aydın, evine gelen misafirlerle de Tavşan Kardeş videoları çekiyor.

Seni saygın kılan elbisense, terzini getir onunla evlenmeye razıyım....DD"
"ÖNEMLİ OLAN.... medeni halinin bekar olması değil, bekar halinin medeni olması......HOŞŞİKKK.....D"

"tavsan kardes bakkala gitmis ,,sizde havuc varmi demis ,bakkalda delimisin be git surdan demis,,tavsan gene gitmis sizde havuc varmi demis,,bakkal delirmis bak git doverim demis ,,tavsan ertesi gun gene gitmis ,,sizde havuc varmi deyince ,bakkal yerlestirmis yumrugu ve butun dislerini dokmuss,tavsan ertesi gun gene gelmis,SIZDE HAVUC SUYU VARMI DEMISSSSS,ne o gulmedinmi yani...DDD"

Aydın ayrıca geçmişe ait bir çok fotoğrafını da arkadaş listesi ile paylaşıyor. Bunlardan en çok dikkat çekenleri ise belki de medyaya çok fazla yansımayan askerlik fotoğrafları…

[Saba Tümer ve Aydın tavşan kardeş oldu!](http://video.mynet.com/1nisannn/Saba-Tumer-ve-Aydin-tavsan-kardes-oldu/1162330/ "Saba Tümer ve Aydın tavşan kardeş oldu!") | [video.mynet.com](http://video.mynet.com "http://video.mynet.com")
Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.