HABER

Tavuk dönerin içinden yolunmamış tavuk tüyü çıktı!

Tavuk dönerin içinden yolunmamış tavuk tüyü çıktı!

Satın aldığı tavuk dönerin içinde yolunmamış tavuk tüyünü görünce inanamadı. Kısa süreli şok yaşayan tüketici, Türkiye’nin en büyük beyaz et firmalarından birisinden aldığı tavuk dönerde karşılaştığı manzarayı sikayetvar.com sitesinde paylaştı.

Türkiye’nin en büyük beyaz et firmalarından birisinin paketler halinde sattığı tavuk dönerinden yolunmamış tavuk tüyü çıktı.

Tavuk döneri paketini açtıktan sonra et üzerindeki tüylerle karşılaşan tüketici gözlerine inanamadı.

Tüylü tavuk etinin fotoğrafını çeken tüketici sikayetvar.com sitesinde yaşanılanları şu şekilde anlattı:

“1 yıla yakın bir süredir aynı markadan tavuk döner tüketiyoruz. Bu seferkinde dikkatimi çeken şey aşağıda fotoğrafta görülen yolunmamış tavuk tüyleri oldu. Bundan sonra maalesef geriye kalan kısmı tüketemedim. Tüy kökleri o kadar kalındı ki midem bulandı. Midesi hassas bir insan olarak sabah kahvaltısını yapamadım. Bir süre tavuk döner yiyebileceğimi zannetmiyorum.”

1

Yine aynı firmayla ilgili başka bir tüketicinin aldığı bütün tavuktan da yolunmamış tüy çıktı.

Gerekli belgelerle şikayetçi olacağını ifade eden tüketici, "Almış olduğumuz ürünü eve gelince açtıktan sonra büyük bir şaşkınlık içerisinde tavuğun tüylerinin üzerinde olduğunu gördük. Pandemi dönemimde sağlık, hijyen, temizlik korkusu ile yaşarken, ben bu ürünü çocuklarıma nasıl yedireyim? En kısa zamanda gerekli yerlere elimde belgelerimle gidiyorum" ifadelerini kullandı.

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Dostum sen hangi ülkede yaşıyorsun. Burası Türkiye. Allah'tan normal olarak tüy çıkmış. Haberin var mı piyasada dönerin içine neler katıyorlar neler. Ekmek arası 2 TL'ye tavuk döner satıyorlar. 1 TL'si yarım ekmek, 1 TL'si de garnitürü. İçindeki tavuk hanimiş... Memeleket bitti bitti.
tüy olduguna dair Bilimsel bir araştırma yapıldımı yoksa suc işlemiş olursunuz diye düşünüyorum
Tüy işte kardeşim ne bilimsel araştırması, rahatsız mısın sen?
güldürdün bizi, tüy dışında koyun postu mu bekliyordun?
bütün tavukta o döner degilki
Geri Dön