Taziye ziyaretinde güldüren dialog

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden gazeteci Ahmet Hakan Coşkun’a taziye ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Ahmet Hakan’ın annesi Vesile Coşkun, Kılıçdaroğlu’na, "Ben sizi desteklerdim, eşim desteklemiyordu. Sizin yüzünüzden bayağı münakaşalarımız oldu" demesi gülüşmelere neden oldu. Güldüren diyaloğa Ahmet Hakan da, "Size oy vermiyordu" diyerek katıldı.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz günlerde babası Hamdi Coşkun’u kaybeden gazeteci Ahmet Hakan Coşkun’un Silivri’deki evine gelerek taziye ziyaretinde bulundu. Gazeteci Coşkun kendisiyle sohbet eden Kılıçdaroğlu’na Ergenekon davasında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan eski Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ’a ziyaretini sordu. Kılıçdaroğlu ise Başbuğ’un moralinin gayet iyi olduğunu ancak tablodan rahatsız olduğunu ifade etiğini söyledi.

Ziyaretin en ilginç diyaloğu ise Ahmet Hakan’ın annesi Vesile Coşkun ile Kılıçdaroğlu arasında yaşandı. AnneCoşkun, "Ben sizi çok destekliyordum eşim desteklemiyordu. Aramızda bir tartışma vardı. Sizin şahsınızda bir şey yoktu partiden dolayı desteklemiyordu. Sizin yüzünüzden bayağı münakaşalarımız oldu" demesi gülüşmelere neden oldu. Ahmet Hakan da "Size oy vermiyordu" diyerek diyaloğa katıldı. Kendisine ikram edilen çayı içen Kılıçdaroğlu daha sonra Silivri’den ayrıldı. (İHA)

güncel haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
ALLAH RAHMET EYLESİN AKILLI ADAMMIŞ C.H.P NİN ZULUMÜNÜ YAŞAYAN BİLEN KİMSE O PARTİYE OY VERMEZ AKLI FİKRİ SADECE ELİT AYDIN KENDİNİ ÜLKENİN SAHİBİ SANANLARA HİZMET ETMİŞTİR DEVLETİN MALLARI ŞİMDİ SATILMIYOR KULLANIM HAKKI VERİLİYOR ONUN PARASIDA HALKA HİZMET OLARAK GELİYOR CIRPINMALARININ NEDEN LERİ ARPALIK OLARAK KULLANDIKLARI BU İŞLETMELERDEN KESİLEN AVANTALARI YÜZÜNDENDİR HALKI YANIMIYAN BİZ AYDINIZ HALK KIM DEYENE KIM OY VERİR
ne güzel yamışsın. eline sağlık. 2. cümlene bayıldım
sağırlar birbirlerini ağırlar
kesin sende bu zulmü yaşamışındır yalaka yandaş.
güzel sohbet acısıyla tatlısıyla... allah rahmet eylesin.
5 YIL ÖNCE PERİNÇEKLE TELEVİZYONDA TARTIŞAN VE ONUN ŞERİATÇISIN SUÇLAMASINA KARŞI KENDİNİ SAVUNAN AHMET COŞKUN DEĞİLMİYDİ..? 5 YIL İÇİNDE KILIÇDAROĞLUYLA KANKA OLDU,SOSYETİK KADINLARLA UYGUNSUZ İLİŞKİLERİ DİLLERE DÜŞTÜ,AYDIN DOĞANIN ULUSALCI KALEMŞÖRLERİNDEN OLDU..! BABANIN KEMİKLERİ SIZLIYORDUR...
işinize gelmedi ya hemen karalama kampanyası....adaletsiz dünya... AKP güvenlik duvarı sayesinde akp'lilerin bi hayli kabarık skandalları ortaya çıkamıyor ama gün gelicek..
size yalakalık yapsa yandaş olsa ölürdünüz sevinçten sizden olmayan hep kötü siz müslüman değil süslimansınız. takuyacılar sizi.
Şahsınıza birşey yok tu işte sabit fikir Chp yi sevmem akp yide mhp yide ama hiç birine asla sana oy vermem diyemem.Türkiyenın sorunu bu bir seçileni iki kere seçmiyeceksın bir secılıyor kendını gosterıcem dıye calısıyor ıkı secılıyor calıyo calınacakları hazırlıyor az hızmet yapıyor uc secılıyor ülkeyi komple calıyor satıyor hızmet mı oda ne dıyor.Millet uyanık olsa Türkiye norveçten isveçten daha üstün olur millet daha rahat olur ama nerde bizde bunu yapıcak secmen
AHMET HAKANIN BABASI ÇOK ÇEKTİ YOKSULLUKTAN FAKİRLİKTEN ADALETSİZLİKTEN HAKSIZ VE HUKUKSUZLUKLARDAN CHP NİN NE MAL OLDUĞUNU ÇOK İYİ BİLİYORDU.ALLAH RAHMET EYLEYE OĞLU İSE ELİT TABAKA OLDU TAM CHP YAKIŞTI HAYRINI GÖRÜSÜN.BEN HAKANIN KANAL 7 DE PROGRAM YAPARKEN ANLAMIŞTIM NE MAL OLDUĞUNU O ZAMAN Kİ YAPTIĞI AÇIK OTURUMLARDA SAĞ TARAFTAN KATILANLARI TERSLER SOL A İSE ŞİRİN GÖZÜKMEK İÇİN 50 TAKLA ATARDI
Diğer Haberler