TBMM Başkanı Şentop: Türkiye hedeflerine ulaşmıştır

TBMM Başkanı Mustafa Şentop yaptığı açıklamada "Türkiye, dün ABD ile varılan mutabakatla Barış Pınarı Harekatı’na zemin teşkil eden hedeflerine ulaşmıştır." ifadelerini kullandı.

TBMM Başkanı Şentop: Türkiye hedeflerine ulaşmıştır

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Twitter'dan, Türkiye ve ABD arasında yürütülen Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin görüşmelere ilişkin açıklamada bulundu.

Şentop, açıklamasında şunları kaydetti:

"Türkiye, dün ABD ile varılan mutabakatla Barış Pınarı Harekatı’na zemin teşkil eden hedeflerine ulaşmıştır. Bu süreçte yaşananlar ve tarafların tavrı kayıt altındadır. Türkiye’nin askeri ve siyasi gücü görülmüştür; hafızasının ne kadar güçlü olduğu ise zamanla görülecektir."

Kaynak: AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 61 yorum
Eee sonuç???
pkk ile ateş kes yaptılar ve bunu iyi birşey gibi yutturmaya çalışıyorlar yaa.. sonuç olarak büyüksün trump reis dünya reis görsün
Ölünün körü
@maslan_1980_giphi elinin körü
akpkk babalari ABD öncülüğünde anlaşmış vatan evlatlari bedel ödedi
Doğru Hedef AKP ye Nefes aldırmaktı bunu başardınız. Başka neyin basarısından bahsediyor bunlar beynim durdu.
açılımda da silah bırakacak dağdan inecekti bunlar ama şehirlere indiler yaptıkları yığınaklarla yüzlerce yiğidi şehit ettiler. başlamışken keşke bitirseydiniz. nasılsa 9 günde bin bilmem kaç kilometre kareyi temizledik (!)
siz kendinizi kandirin .aktroller dışında bu millet yutmadi merak etmeyin .abd bayrağını incirlikten indiren ve öldüğünde ardında tek bir ev bırakan ey Ecevit .ruhun şad olsun
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler