HABER

TBMM'de ilginç görüntüler! Cumhurbaşkanı Erdoğan gelince ayağa kalkmayan Bahçeli, Kılıçdaroğlu'nu alkışladı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 27. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yemin etti. Kılıçdaroğlu kürsüye doğru ilerlerken CHP sıralarında bulunan milletvekilleri ayağa kalkarak Kılıçdaroğlu'nu alkışladı. Ayrıca MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin de Kılıçdaroğlu'nu alkışladığı objektiflere yansıdı. Bahçeli'nin, Meclis Genel Kurul Salonu'na giren Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ayakta karşılamaması ile dikkat çekmişti.

TBMM'de ilginç görüntüler! Cumhurbaşkanı Erdoğan gelince ayağa kalkmayan Bahçeli, Kılıçdaroğlu'nu alkışladı

İzmir’den milletvekili seçilen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, adı anons edildikten sonra yemin etmek üzere kürsüye doğru harekete geçti. CHP sıraları da bu sırada ayağa kalktı ve Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu ayakta alkışladı.

whatsapp-image-2018-07-07-at-20.18.23

BAHÇELİ OTURDUĞU YERDEN KILIÇDAROĞLU'NU ALKIŞLADI

Kılıçdaroğlu’nu alkışlayanlar arasında Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli de vardı. Bahçeli oturduğu yerden Kemal Kılıçdaroğlu’nu alkışladı.

ERDOĞAN GELİNCE AYAĞA KALMAMIŞTI

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin, Cumhurbaşkanı Erdoğan Meclis Genel Kurul Salonu'na girdiğinde diğer milletvekillerinin aksine ayağa kalkmaması büyük dikkat çekmişti.

erdoğan bahçeli meclis

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
Bunamış olabilir.. Erdoğan ile Kılıçdaroğlu nu karıştırmıştır.
@etkar.. Ve millet hala bunlara oy veriyor , esas sorun burada.
@ktekirdagli_1963 Olsun Deniz Baykal da milletvekili oldu.Artık vekillik bir bölgeyi temsil etme yada sorunlarını çözme makamı değil..
YA BU ADAMIN NE YAPMAK ISTEDIGINI BU GÜNE KADAR KIMSE ANLAMADI Kİ
@ülkerim. Peki millet hala bunlara oy vererek ne yapmak istiyor acaba.
At izi it izi böyle karmakarışık ilişkiler menfaat medyanın oyunu ile oluyor bu millette bedel ödüyor...milleti iyi kullanıyorlar
@kulgarip99 bu millet hak ediyor.
Geri Dön