TBMM karşısındaki lüks otelde siyanürle intihar iddiası

Ankara’daki lüks bir otelde bir kişinin siyanürle intihar ettiği iddia edildi. AFAD ekipleri olay yerinde incelemelerde bulunuyor.

Olay, Çankaya ilçesindeki Atatürk Bulvarı üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, TBMM karşısındaki lüks bir otelin görevlileri sabah saatlerinde, Fatih G.'nin odasının girişinde “siyanür içtim odaya girmeyin” notunu bulunca polise haber verdi.

AW553221_01

Kısa sürede olay yerine polis ve AFAD ekipleri intikal etti. AFAD ekiplerinin intiharın siyanürle gerçekleşip gerçekleşmediği konusundaki incelemeleri devam ediyor. Fatih G.'nin otele dün akşam giriş yaptığı öğrenildi.

AW553221_04

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
SİYASİ İKTİDARIN BECERİKSİZLİGİ TÜRK MİLLETİNİN AKLININ DÜZENİNİ BOZDU İNTİHARLAR GİDEREK ARTACAK GİBİ HALA BİRŞEY YOK GİBİ DAVRANILIYOR ESNAF KAN AGLIYOR BORÇ ALTINDA BAĞ KUR EMEKLİSİ AYNI ASKARİ ÜCRETLİ YİNE AYNI KIRK YIL ÖNCESİNİ ÖZLÜYORUM
Halkın TV’lerde gösterilenlerle değilde evinde ailesinde mahallesinde yaşadıkları ile siyasilere gereken cevabı sandıkta tokat gibi vermesi lazım..Kömür yak yak bitiyor...Makarna da ne kadar yersen ye protein olarak belki yeterli ama vitamin değeri yok...Ama TV’ler o sen kiminkiydi...kaynanamın tuzlu yemeği...seni,beni,onu affedin...gibi programlarla uyutulmayın, uyumayın...18 adamıza yunan çökmüş...Şeker fabrikalarımız satılmış...Elimizde kalan tek güzide kuruluş THY katar emiri hazret el tantuniye satılacakmış protokoller yapılmış...Heybeli ada ruhban okulu açılmış ekümeniklik ABD tarafından
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler