Tekirdağ’da Arazi Toplulaştırma projesi

Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan Arazı Toplulaştırma Projesi hakkında yetkililerden bildi aldı.Tekirdağ’da uygulanmaya başlayan “Arazi Toplulaştırma Projesi” kapsamında Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yetkilileri ile Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü yetkilileri ve yüklenici firma yetkilileri Vali Mehmet Ceylan’ı makamında ziyaret etti.Ziyarette Tekirdağ, Süleymanpaşa, Hayrabolu ve Malkara ilçelerine bağlı 36 mahallede toplulaştırma alanı olarak ilan edilen toplam 567 bin dekar alanda uygulanacak "Tekirdağ 1.

Tekirdağ’da Arazi Toplulaştırma projesi

Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan Arazı Toplulaştırma Projesi hakkında yetkililerden bildi aldı.
Tekirdağ’da uygulanmaya başlayan “Arazi Toplulaştırma Projesi” kapsamında Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yetkilileri ile Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü yetkilileri ve yüklenici firma yetkilileri Vali Mehmet Ceylan’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette Tekirdağ, Süleymanpaşa, Hayrabolu ve Malkara ilçelerine bağlı 36 mahallede toplulaştırma alanı olarak ilan edilen toplam 567 bin dekar alanda uygulanacak "Tekirdağ 1. Kısım Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetler"’ projesinin başlaması dolayısıyla çalışmalar hakkında Vali Ceylan’a bilgi verdiler.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Diğer Haberler