TEKNOFEST’e son gününde yoğun ilgi trafiği kilitledi

Atatürk Havalimanı'na metro seferleri valilik ve belediyenin aldığı kararla durduruldu. İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST'e son günde vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Aşırı kalabalığın yolcu güvenliğine risk oluşturması nedeniyle metro seferleri durduruldu.

İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST son gününde ziyaretçi akınına uğradı. Hafta sonu havanın güzel olmasını fırsat bilen İstanbullular, soluğu TEKNOFEST'te aldı.

On binlerce vatandaş festival alanına akın ederken, Atatürk Havalimanı çevresinde yoğun trafik oluştu. TEKNOFEST’in düzenlendiği Atatürk Havalimanı'na giden metro da tıklım tıklım doldu.

İstanbul’un hemen hemen bütün ilçelerinden servislerle ve özel araçlarıyla gelen vatandaşlar, Atatürk Havalimanı çevresinde yoğun trafikle karşılaştı. Polis ekipleri bölgede yoğun güvenlik önlemi aldı. Bazı vatandaşlar ise uçak gösterisini Sefaköy metrobüs durağından izledi.

TEKNOFES alanını gezmeye gelen İlyas Çalışkan, “Çok güzeldi. Bir daha gelmek isterim. Çok mutlu oldum” derken, Osman Çalışkan, “Yaklaşık 1 saat oldu, hala geziyoruz. ASELSAN'ın standını gezdik. Çok güzel, çok beğendik. Yoğunlukta aşırı derecede” ifadelerini kullandı.

METRO SEFERLERİ DURDURULDU

İstanbul Valiliği ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) aldığı ortak kararla Atatürk Havalimanı Metro istasyonuna yolcu taşımacılığı, aşı kalabalığın risk oluşturması nedeniyle durduruldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
Kimisi Uzay ve Teknoloji festivali düzenler, Kimisi Uluslararası HEYKEL ÇALIŞTAYI nda Taş Yontar. Herkes layık olduğu bir Devri yaşar. Allah'tan İstanbul'un Son 25 senesinde Akparti varmış.. Bunlara kalsa; Metro hatlarını anca Yabancı Filmlerde görürdü Millet. Bırak yeni Hat yapmayı, Çalışan hattı bile durdurur bunlar. Göreceksiniz! Bakımlarını bile yapmaktan aciz kalacaklar
Katılımın yoğun oluşu birilerinin zoruna gitmiş galiba
ibb provakasyonmu yapıyor nedemek sefer durdu hayırdır
Okuma engelli arkadas valilik ve ibb nin aldigi karar diye yazıyor.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler