HABER

Teknosa'dan "Beklenen Hediye" filmi

- Teknosa, 2017 yılında başlattığı "Durum Buysa, Teknosa" iletişimini, "Beklenen Hediye" isimli yılbaşı filmiyle sürdürüyor

İSTANBUL (AA) - Teknosa, 2017 yılında başlattığı "Durum Buysa, Teknosa" iletişimini, "Beklenen Hediye" isimli yılbaşı filmiyle sürdürüyor.

Teknosa'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, "Durum Buysa, Teknosa" kampanyasını yeni bir yılbaşı filmi ile devam ettiriyor. Yılbaşına uygun şekilde ve esprili bir dille tasarlanan "Beklenen Hediye" filmi, hayatı boyunca beklediği hediyeyi alamayan bir çocuğun, sonunda hayallerine Teknosa ile kavuşmasını konu alıyor.

Verilen bilgiye göre, 2004 yılında başlayan film 2011 yılında devam ediyor ve 2018'de sona eriyor. Sanat yönetimi ve sinematografinin ön planda olduğu filmde, her dönem için özel dekor ve makyaj çalışmaları bulunurken, yönetmenliğini Emre Akay yaptı, filmin dış sesi ise Ali atay tarafından seslendirildi.

Filmde beklenen hediyenin ne olduğu gösterilmezken izleyicilerden hediyeyi tahmin etmesi ve tahminlerini 21-25 Aralık'ta Teknosa'nın Facebook sayfasına gelerek yazmaları isteniyor. Teknosa, hediyeyi doğru tahmin eden kullanıcıları yılbaşı sürprizleriyle ödüllendirecek.

(AA)

Geri Dön