HABER

Telegram'ın kurucusu Pavel Durov: "İnsanlık tarihinin en büyük dijital göçüne tanık olabiliriz"

Telegram'ın kurucusu Pavel Durov: "İnsanlık tarihinin en büyük dijital göçüne tanık olabiliriz"

Popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından Telegram'ın kurucusu Pavel Durov, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Brezilya Devlet Başkanı Jair Bolsonaro'nun da Telegram'a katıldıklarını belirterek, liderlerin Telegram'ı tercih etmesinden ötürü onur duyduklarını bildirdi.

Durov, "İnsanlık tarihinin en büyük dijital göçüne tanık oluyor olabiliriz." ifadesini kullandı.

Pavel Durov, Telegram üzerinden yaptığı paylaşımda, uygulamaya yönelik yeni kullanıcı akışının hızlı bir şekilde devam ettiğini aktardı.

Telegram'a yönelik küresel çapta bir ilgi olduğunu belirten Durov, "İnsanlık tarihinin en büyük dijital göçüne tanık oluyor olabiliriz. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Brezilya Devlet Başkanı Jair Bolsonaro da Telegram kanallarını açtılar." ifadelerini kullandı.

''ONUR DUYDUK''

Telegram kanallarının, liderlerin kitleleriyle güvenilir bir şekilde bağlantı kurmasının "tek doğrudan yolu" olduğunu savunan Durov, "Liderlerin Telegram'ı tercih etmesinden ötürü onur duyduk. Telegram kanalları, 2010'ların teknoloji platformlarıyla eş anlamlı hale gelen manipülatif algoritmaları kaldırarak kamusal iletişime şeffaflık ve bütünlük kazandırır." değerlendirmesinde bulundu.

Telegram kullanıcı sayısının bu yılın ilk haftasında 500 milyon kişiyi geçtiği açıklanmıştı.

(AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
HİNDİSTAN , DÜNYANIN BİR NUMARALI YAZILIM DONANIM TEKNOLOJİ ÜSSÜDÜR AMERİKADAKİ MİCROSOFT ANDROİD GOOGLE vb ŞİRKETLERİN ÇOĞUNUN YAZILIM DONANIM MÜHENDİSLERİ HİNTLİDİR HATTA BİR ÇOĞU SÜPER ZEKALIDIR ÇOK KÜÇÜK YAŞLARDA OKUMA YAZMA SAYILARI ÖGRENEN İNSANLARDIR KAFADAN 10 RAKAMLI 2 SAYIYI ÇARPIP HESAP MAKİNASINDAN DAHA ÖNCE SONUCUNU BULAN SÜPER ZEKALI YAZILIM DONANIM MÜHENDİSLERİDİR
eee sonuç?
Sonra ne oluyor hindistan fakirleşiyor
eeee sonra her haberin altına aynı şeyi yazmışsın
Bununda çıkar kokusu yakında
Kamu Çalışanları Mecburi katılıyor. Dedim BİP i kullanalım diye. Olmaz dediler. Yani Hükümete Bağlıyız.
Geri Dön