HABER

‘Televizyon izlemiyorum, haberim yok’ dedi cezadan kurtulamadı

‘Televizyon izlemiyorum, haberim yok’ dedi cezadan kurtulamadı

Taksim’de gerçekleştirilen maske ve sigara denetiminde kurallara uymayan kişiler türlü bahanelere sığınsa da cezadan kurtulamadı. İstiklal Caddesi’nde sigara içen bir vatandaş, “Televizyon izlemiyorum. Cezadan haberim yoktu” diyerek kendini savundu.

Türkiye’de koronavirüs vakalarının artış göstermesiyle maske ve sigara denetimleri sıklaştırıldı. Polis ve zabıta ekipleri İstiklal Caddesi'nde yapılan denetimde maske takmayanlar ile sokakta sigara içenlere cezai işlem uyguladı.

AW176052_04

Bazı turistler polislerle tartışarak zor anlar yaşattı. Bazı vatandaşlar ise yasaktan haberi olmadığını söyleyerek kendini savundu.

Televizyon izlemediğini iddia eden bir vatandaş uzun süre kimliğini vermemekte ısrar etti. Vatandaşlar ve turistler türlü bahanelere sığınsa da cezadan kaçamadı.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
ULAN BEN 2012 DE ASKERLİK MUAYENELERİ TELETEXTEN YAYINLANMIŞ ORDAN BAKSAYDIN DEYİPTE ASKERKEN 108 TL PARA CEZASI ÖDEDİM.SİZ NEYİN KAFASINDASINIZ.KALDI Kİ TELETEXE BAKAN MI KALDI ARTIK. TV İZLEMİYORMUS GAZETE OKUMUYORMUŞ RADYO DİNLEMİYORMUŞ PARDON SİZ ORMANDA MI YAŞIYORSUNUZ?
Neyse öğrenmiş oldu
hadi ordan
Geri Dön