Temel Karamollaoğlu kampanya başlattı!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla 24 Haziran erken seçimleri için imza sürecinin yarın başlayacağını duyurdu ve seçim kampanyasını başlattı.

Temel Karamollaoğlu kampanya başlattı!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Twitter hesabından "24 Haziran seçimleri cumhurbaşkanlığı adaylığı için imza toplama süreci yarın başlayacak ve 9 Mayıs’a kadar devam edecektir. Biz inanıyoruz ki aziz milletimiz ve kıymetli teşkilat mensuplarımız bize elllerinden gelen desteği verecektir. #İmzamıAtarım" mesajını paylaştı.

Okuyucu Yorumları 7 yorum
seni bu medya bu kadar parlatıyor zamnında demirtaşı parlattıkları için ama merak etme 24 hazirandan sonra tarih olacaksın sende!
OYUMUZ VE GÖNLÜMÜZ SİZİNLEDİR !!! DİK DURUŞUNUZ BİZLERE UMUT DOLU YARINLARI MÜJDELEMEKTEDİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
CHP Saadet meral DP . İTTİFAK yazısı şu olmalı Ecevit-Erbakan koalisyonunun hükümet programındaki bir madde şöyleydi: “Hükümetimiz geçmişin kırgınlık ve acılarını giderecek karşılıklı bağışlama ve hoşgörüye dayanan bir kardeşlik ortamının kurulmasını ilk görev saymaktadır.” Bunun, tarihimizdeki keskin fay hattını bir ölçüde yumuşatmaya katkısı olmuştu.
Ama biz, bütün bunları unutuyoruz. Ne kandil günü Müslüman ülkeye atılan füzeler bizi uyandırıyor, ne de atılan füzelere, “iyi olmuş”, “yetmez ama evet”,” içimiz serinlemedi” diye sevinenleri görmek uyandırıyor. Allah’ım bu nasıl gaflet! OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ =turkiye-belasini-mi-bekliyor-
Dayı sen ikindiyi kaçırmadın ya...
@bahattinsopaci O TRENİDE KAÇIRDI FARKINDA DEĞİL
ALLAHIM AKLIMIZI ZAYİ ETME....SÖYLENECEK TEK SÖZ....
Diğer Haberler