Tepebaşı Gençlik Merkezleri’ne 32 farklı kurs için yoğun ilgi

Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri tarafından bahar döneminde gerçekleştirilecek 32 farklı kurs için kayıt işlemleri yoğun ilgiyle gerçekleştirildi.Tepebaşı Belediyesi 19 Mayıs Gençlik Merkezi’nde düzenlenen kayıtlar için uzun kuyruklar oluşurken yaklaşık 1000 öğrencinin kayıt işlemi yapıldı.

Tepebaşı Gençlik Merkezleri’ne 32 farklı kurs için yoğun ilgi

Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri tarafından bahar döneminde gerçekleştirilecek 32 farklı kurs için kayıt işlemleri yoğun ilgiyle gerçekleştirildi.
Tepebaşı Belediyesi 19 Mayıs Gençlik Merkezi’nde düzenlenen kayıtlar için uzun kuyruklar oluşurken yaklaşık 1000 öğrencinin kayıt işlemi yapıldı. Gençlere sıcak çorba ikramının da yapıldığı kayıtlar sırasında bilgilendirme stantları da yer alan merkezde, TOY Gençlik Derneği’nin hazırladığı Üstünüze Afiyet ve Takas Pazarı’nda tüketim çılgınlığıyla nasıl baş edilebileceği anlatıldı. EURODESK standından da katılımcılar Avrupa Birliği Bilgilendirme Toplantıları Proje Döngüsü Eğitimleri ile ilgili bilgi aldı.
Tepebaşı Belediyesi 29 Ekim ve 19 Mayıs Gençlik Merkezi’nde bahar döneminde açılacak yabancı dil ve kişisel gelişim branşlarında düzenlenen 32 kurs için 15-30 yaş arasındaki gençler, ücretsiz olarak kayıt yaptıran toplam bin 55 kursiyer faydalanacak. Kayıtların ardından kurslar ise 19 Şubat’ta, Tepebaşı Belediyesi 19 Mayıs ve 29 Ekim Gençlik Merkezlerinde başlayacak.
Öte yandan sivil toplum kuruluşları da açtıkları stantlar ile kendilerini tanıtıp, gençleri gönüllü olmaya teşvik etti.

Tepebaşı Gençlik Merkezleri’ne 32 farklı kurs için yoğun ilgi

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler