Tepebaşı’nda bahar dönemi eğitimleri devam ediyor

Tepebaşı Belediyesi çocuklar için sağlık, kültür, sanat, spor, çevre ve eğlence başlıklarının her biri için oluşturduğu projeler ile bölgede bulunan çocuklara yeni ufuklar kazandırmaya devam ediyor.Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen ve çocukların sağlıklı bir biçimde gelişmesine katkı sağlanması amacıyla gerçekleştirilecek 30 farklı branşta düzenlenen Bahar Dönemi Çocuk Kursları faaliyetlerini sürdürüyor.

Tepebaşı’nda bahar dönemi eğitimleri devam ediyor

Tepebaşı Belediyesi çocuklar için sağlık, kültür, sanat, spor, çevre ve eğlence başlıklarının her biri için oluşturduğu projeler ile bölgede bulunan çocuklara yeni ufuklar kazandırmaya devam ediyor.
Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen ve çocukların sağlıklı bir biçimde gelişmesine katkı sağlanması amacıyla gerçekleştirilecek 30 farklı branşta düzenlenen Bahar Dönemi Çocuk Kursları faaliyetlerini sürdürüyor. Tepebaşı bölgesindeki hizmet merkezlerinde, 3-17 yaş arası çocuklara yönelik gerçekleşen kurslar kapsamında; oyun beceri grubu, 10 numara 5 yaş çocuk atölyeleri, halk dansları, dünya masalları ve drama, satranç, jimnastik, çocuk yogası, mini pandomim, mutlu boyalar, drama, masa tenisi, tekvando, seramik, resim, cam, gitar, piyano, ebru, ritim, model uçak, metin yazarlığı, bilgisayar, 3 top bilardo, bağlama, keman ve kukla atölyesi eğitimleri çocuklar ile buluşuyor. Kurslar tamamen ücretsiz olarak düzenleniyor. Yetkililer konu hakkında bilgi almak isteyen vatandaşların Tepebaşı Belediyesi’ne 0 (222) 211 40 00 numaralı telefondan ulaşabileceklerini belirttiler.

Tepebaşı’nda bahar dönemi eğitimleri devam ediyor

Tepebaşı’nda bahar dönemi eğitimleri devam ediyor

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler