Teröristin çantasından çıkan fotoğraf

Mehmetçik Afrin'i teröristlere dar ediyor. Burseya Dağı'nda ele geçen bu iki fotoğraftaki teröristlerin tümünün öldürüldüğü ileri sürüldü.

Mehmetçik Afrin ve çevresini teröristlerden temizlemeye devam ediyor. Havadan ve karadan süren operasyonlarda teröristler ağır kayıp verip kaçıyor. Sabah Gazetesi'nden Sırrıberk Arslan'ın haberine göre, Mehmetçiğin Türk bayrağını diktiği Burseya Dağı'nda bir teröriste ait sırt çantasından çıkan USB bellekteki fotoğraf, teröristlerin verdiği ağır kayıpların da kanıtı gibi.

Türk İstihbarat birimleri, sağ yakalanan PKK/ KCK/PYD-YPG'li teröristler ile yerel kaynaklarından aldığı bilgilerle bu 2 fotoğrafın sırrını ortaya çıkardı. İki fotoğrafta yer alan 20'si kadın 34 teröristin tamamının öldürüldüğü iddia edildi.

t2

ÖLDÜRÜLEN ERKEK TERÖRİSTLER

1)-İsa Dilbirin, (2)-Dijwar Cernaf, (3)-Hesen Derazor, (4)-Şivan Serakaniye, (5)-Ebdulrahman Tamine, (6)-Rezan Zeydan, (7)- Delil Şivan, (8)-Sorej Dirbesiye, (9)-Hoğir Enteriye, (10)-Berkel Elzen, (11)-Zalid Feysel, (12)-Mihemmed Dilğeş, (13)-Serekol Masiro, (14)-Berwan Dirbesiye.

t3

ÖLDÜRÜLEN KADIN TERÖRİSTLER

(1)-Asya Cudi, (2)-Helin Ereb, (3)-Beritan Sema, (4)-Sözdar Koçer, (5)-Awaz Kobane, (6)-Rehşan Gewer, (7)-Herekol Tekoşin, (8)-Arin Deniz, (9)-Deniz Demhat, (10)-Sözdar Heseke, (11)-Warsin Goran, (12)-Vivan Ebas, (13)-Ferman Awaz, (14)-Aram Özgür, (15)-Rozerin Çiya, (16)-Mijdar Agiri, (17)-Arjin Mazlum, (18)-Nupella Derik, (19)- Zozan Azad, (20)-Beritan Rojova.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Savaş ne acı birşey değil mi, Bir taraftan Mehmedim kara toprağa düşüyor bir tarafta adı sema olan asya olan bir kürt kızı veya bir genç evlad öldürülüyor. Amacına uluşanlar bu insanları birbirine kırdıranlar birbirlerine silah çektirenler utansın. İslamiyet hoşgörü dinidir Allahın adaletini temsil eder. Kılıcı keskindir. Ama malesef biz dostu ABD Rusya İsrail İngiltere Almanya İtalya Fransa ve yani Haçlılardan yana kullandık. Yani küçücük kaldık. Şunu çok iyi biliyorum ki ölende ben öldürülende ben olduktan sonra zalime ne gerek var. Birlik olmalıyız beraber yaşamayı öğrenmeliyiz.
bikere adam olacak indan olduklarini hatirluiycaklar Turklere saygili olacaklar bize guvenmesini bilecek sionistlere guvenirseler analarinkini boylee gorur tepetaklak murt giderler Ne mutlu Turkum diyene.
Mekanımız cehennem olsun inşallah
su testisi.su yolunda kırılır.
aşağılık şeytanın saltanat sürdüğü para babası ailelerinse şeytanın kölesi olduğu emperyalist devletlerin oyunları bizi bize kırdırıp mahvedenler ölen ha ben ha o nihayetinde bir insan.. ne yazıkki zaafları zayıflıkları ve aldanmışlıkları batı devletlerinin oyuncağı oluşları işte bu tabloyu önümüze seriyor kendileri zenginlik ve güç içinde yüzerken afrikadan ortadoğuya kürdünden arabına siyahından beyazına herkes bu alçakların oynadığı oyunun unutlacak figüranları yazıkki öldükleriyle kaldılar.. sadece bikaç kandırılmış kurbandılar..çok hazin
Diğer Haberler