Teşekkür etmek isterken kalp krizi geçirdi

Trabzon Valisi'nin düzenlediği veda yemeğinde iş adamı Mustafa Şılbır kalp krizi geçirdi.

Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık’ın bu akşam düzenlediği veda yemeğinde tatsız bir olay yaşandı.

Yemeğe katılan Trabzon Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği Başkanı işadamı Mustafa Şılbır teşekkür konuşması yapacağı sırada kürsüde fenalaşarak yere yığıldı. Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu tarafından kalp masajı yapılan Şılbır hastaneye kaldırıldı ancak Şılbır kurtarılamadı.

Trabzon Valiliği görevinden geçtiğimiz günlerde yayınlanan Valiler Kararnamesi ile merkeze alınan Vali Dr. Recep Kızılcık, Trabzonlular ile Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Sahil Tesisleri’nde bir veda yemeği verdi. Yemeğe çok sayıda davetli katılırken, neşeli geçen yemekte tatsız bir olay yaşandı. Yemeğe katılan Trabzon Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği Başkanı işadamı Mustafa Şılbır, Vali Kızılcık’a hizmetlerinden ötürü bir konuşma yapmak üzere kürseye geldiği sırada fenalaştı. Bir anda yere yığılan Şılbır’a ilk müdahaleyi aynı zamanda doktor olan Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu yaptı. Kalp masajı yapılan ancak kendine gelmeyen Şılbır daha sonra çağrılan ambulansla KTÜ Farabi Hastanesi’ne kaldırıldı. Ambulansın olaydan 20-25 dakika sonra gelmesi tepkilere neden olurken, durumdan etkilenen Vali Dr. Recep Kızılcık büyük üzüntü yaşadı.

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
İNSAN OĞLU ETTEN KEMİKTEN.NASIL TAVUK KOYUN DANA ETTEN KEMİKTENSE ONLARDA HASTALANIYORSA ÖLÜYORSA BİZLERDE ÖLÜMLÜYÜZ.NİCE KRALLAR ZENGİNLER BAŞBAKANLAR CUMHURBAŞKANLARI HOLDİNG SAHİPLERİ EN UFAK BİR DERDİ PARA İLE GERİ ÇEVİREMEDİ.ÖLÜM HAK.İNSANIZ YARATILANIZ ÇÜNKÜ.BU DÜNYA KALP KIRACAK HIRSA GİRECEK BAŞKASININ HAKKINI ÜSTÜNE GEÇİRECEK KADAR SONSUZ DEĞİL.HUZURLU OLMAK İÇİN DÜŞÜNMEK HIRSLARDAN ESKİ ALIŞKANLIKLARDAN YANLIŞ HUYLARDAN ARINMAK GEREK.İNSANOĞLUNUN YAPTIĞI KAMERALARLA GEÇMİŞ ARŞİVLENİRKEN BİZİM YAPTIKLARIMIZI İLAHİ OLARAK ARŞİVLEYEN MELEKLER VAR.KISA HAYATI GÜZEL YAŞAYALIM SAY
gönlünüze sağlık
Sadece Allah rahmet eylesin desen yeterdi be kardeş...bu vaaza ne gerek vardı ki...
bunların valileri giderken bile can alıyor üzülmüş rahmetli kimbilir hangi iyaleler yarım kaldı
sen adamsın dimi bir halta yaramaz ancak insanların kazandığında gözü olup dedikodusunu yapan ucuz tip seni allah bilir bir işin bile yoktur boş zihniyet sahibi sersem.!!!
RAHMETLİ ?????
Diğer Haberler