Teslim olan terörist, örgütün kirli yüzünü anlattı

PKK'dan kaçan ve teslim olan 'Garan' kod adlı terörist, bölücü terör örgütü içindeki kadınların birçoğunun zorla tutulduğunu, cinsel saldırı ve tecavüzlerin sıklıkla yaşandığını, kadınların susturulduğunu ya da infaz edildiğini söyledi.

Teslim olan terörist, örgütün kirli yüzünü anlattı

Güvenlik kaynaklarından edinilen bilgiye göre; terör örgütünden kaçan ve teslim olan 'Garan' kod adlı terörist, ifadesinde, örgüt içindeki kadınların birçoğunun zorla tutulduğunu ve kötü şartlarda yaşadıklarını söyledi. Terörist, örgütün sözde yöneticilerinden kırmızı bülten ile aranan Cemil Bayık'ın kışkırtıcı ve provoke edici söylemlerinin yanı sıra özellikle kadınlara sağlanan özgürlükten bahsetmesine rağmen, kadınlara ruhsal ve fiziksel şiddet uyguladığını belirtti. Terörist, Cemil Bayık'ın çok sayıda kadına cinsel istismarda bulunduğunun çevresindeki herkes tarafından bilindiğini, örgüt içinde bu tarz cinsel saldırıların ve tecavüzlerin sıklıkla yaşandığını, eğer işin içinde yönetici ya da liderler var ise olayın örtbas edildiğini, kadınların ise susturulduğunu ya da infaz edildiğini ifade etti.

HAMİLE TERÖRİST İNFAZ EDİLDİ

Teslim olan terörist ifadesinde ayrıca, sözde elebaşı Cemil Bayık'ın hamile bıraktığı Suriyeli bir kadın teröristi kamptan uzaklaştırdığını, 6 aylık hamile kadının kaçmaya çalışması üzerine infaz edildiğini, bunun gibi olayların örgüt içerisinde sıklıkla meydana geldiğini bildirdi.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
bence hiç mantıklı değil sadece düşünerek yazıyorum yoksa allah belalarını versin ben hiç hamile terörist öldürüldü yakalandı diye duymadım dediğim gibi savunmuyorum sadece mantıklı yaklaşmak istedim. ama terör örgütü herşey beklenir penceresinden de bakabilirsiniz sadece gözlemlediğim bu
APOYU YAKALADINIZ NE YAPTINIZ? SURİYE BOŞALTILDI PYD YERLEŞTİ.FETÖ İLE KADROLAŞIP GÜÇLENDİNİZ SONRA İŞLER KARIŞTI KASEDE ÇEKİLDİNİZ AMA KASEDİ FETÖ MONTAJ YAPMADI PİSLİĞİNİZİ ÇEKTİ.FETÖ FETÖLÜĞÜNÜ YAPTI SİZDE AKP OLARAK KENDİNİZE YAKIŞANI.KIRK YILDIR PKK ELEBAŞLARINA DOKUNMAZ.BORSADA MİLLET SOYULUR DEVLETİ ÇIKARINA SALTANATINA KULLANIR ADINA İSLAM MÜSLÜMANLIK KOYAR.MEDYA İLE ORGANİZE KURUMLARI ELE GEÇİRİP ECNEBİ İLE MÜTTEFİK.OLAN ORTADOĞU VE ÜLKEMİZE OLARAK BU OYUN BÖYLE SÜRER ZANNETMEYİN.PKKELEBAŞLARI SİYASİLER PATRONLAR MEDYA ALAYINIZI HESABA ÇEKECEĞİZ.ACIMAKSIZIN HEMDE ÇOK ÇOK FECİ ŞEKİLDE.
Bu gibi haberler ciddiyetini çoktan kaybetti,bu teslim olan KÜRT halkının düşmanlarının pili bitmiş olanları,ayrıva bu tür haberlerin halk arasında olumlu bir tesiri olduğunada ınanmıyorum,Milli silahalrımızı yaptık hainlerin yerleri belli,buldozer gibi ez ve geç ne yani bir pislık yapacağı bir şey kalmamış o yakalanmış bu tür sözlerine inanıp bayrammı yapalım?Son darbeyi sözde değil özde vurmanın zamanı çoktan geldide geçiyor bıle
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler