TGB'nin internet sitesi hacklendi

Ergenekon davasının karar duruşması öncesinde, İstanbul Silivri'de protesto gösterisi için toplanma çağrısı yapan Türkiye Gençlik Birliği'nin (TGB) internet sitesi hacklendi.

TGB'nin internet sitesi hacklendi

Ayyıldız Tim isimli hacker grubunun Facebook sayfasında, #direnmetgb tag'ini yazıldıktan sonra, TGB'nin internet sitesi olan www.tgb.gen.tr adresi yayınlandı. Sitenin web adresine tıklandığında ise anasayfada "Database Error: Veritabanına başlanılamıyor: Could not connect to MySQL" ikazı beliriyor ve siteye giriş yapılamıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
her isteyen, her kurulan derneğin önüne TÜRKİYE adını koyamamalı...taksimde polisle çatışan, vitrinleri indiren, engellilerin simitçi tezgahlarını parçalayan, kamu mal ve araçlarını ateşe veren. TÜRK bayrağı yakan bir terör örgütü nasıl olur da Türkiyenin ismini kullanabilir..tamam yine tgb olsun ama açılımı Terörist-Gençlik-Birliği olsun...Türkiyemiz in adı üç kuruşluk teröristlerle anılmasın....
Kimin Türk olup olmadigina sen mi karar vereceksin yasalar mi? Adam Türk ise, Türk ve Türkiye konur. O grup tüm Türkiyeden yurttaslari kapsiyor! Günde 5 vakit namaz kilmaktan beyniniz sulanmis. Türk düsmani deve sürücüleri sizi...
isteyen istediği ismi koyar...Nasıl kapkara olan bir parti adını Ak parti koyuyorsa, Nasıl Adalet düşmanı bir parti isminin başına Adalet sözcüğünü getiriyorsa bu da doğaldır yani...
ÇOK GÜZEL OLMUŞ ELLERİNE SAĞLIK YAPANLARIN, TÜRK MİLLETİ ADINA, ATATRÜK ADINA VEYA HERNE İSE TOPLUM ADINA İŞ YAPACAKSAN ÖNCE O TOPLUMUN ÇOĞUNLUĞUNA HİTAP EDEBİLMELİSİN, YOKSA İNGİLİZ, ALMAN MAŞALIĞINI YAPMAYACAKSIN ARTIK TÜRK HALKI ÇOK İYİ BİLİYOR SENORYALARIN KİMLER TARAFINDAN SİPARİŞ EDİLDİĞİ VEYA ETTİRİLDİĞİ , YANİ CHP DARBE İSTEYECEĞİ ASKERİ KURUM KALMAYINCA ZATEN İLİŞKİLERİ OLAN ALMAN VE İNGİLİZ AĞABEYLERİNE SİPARİŞ VERDİRİYORLAR YAZIK ÜLKEMİZİN GELECEĞİNE KARA LEKEYİ SİZLER SÜRÜYORSUNUZ. BU OYUNLARA UYANIK VE AKILLI OLUN !..
al bi teneke daha cıktı:)
ayyıldız tim mi? Akyıldız tim mi?
AKyildiz bunlar =D sibermücahitler.. hülooo
gezi olaylarında redhack sizin süper kahramanınızdı şimdi neoldu zorunuzamı gitti
b urası türkiye ve ne kadar ZORUNUZA GİTSEDE...AY YILDIZ TİM...yürrrü kime hizmet etitgi belirsiz siyonist uşakları soros bebeleri sizi...
nasıl ülke olduk..objektif değerlendirme kimse yapamıyor..bana dokunmayan yılan demek ne kadar doğru..babam bile olsa esnafa zarar veriyorsa yakıp yıkıyorsa faiz 4 ten bu olaylar yüzünden yüzde 8 e çıkıyorsa sırf akp düşmanı diyeler destek vermek bence çok yanlış..chp ve mhp adam gibi muhalefet edebilsinler akpyi alaşagı etsinler..ben parti tutmuyorum..ama iki ağaç için diye yola çıkıp milyarlarca dolar bu ülkenin hakkını gasp edenlere hakkım varsa helal etmiyorum..ve bu ülkenin kaynagını kim gasp ediyorsa hangi parti vs.
yakında onlarda sivil darbe yapmaktan girer içeri...pis koministler..
"tek78" arkadaş olayı en güzel bir biçimde özetlemiş... Bunun üstüne söz düşmez; "ERGENEKON, CHP, İP, TGB, ADD VE DHKPC SİLİVRİDE AYNI KAREDE AYNI AMAÇ UGRUNA ÇABA SARF EDİYOR.... CHP YE OY VE GÖNÜL VEREN KARDEŞLER BU RESMİ NE ZAMAN GÖRECEK VE NE ZAN UYANACAKSİNİZ ?"
kardeşim boşboş konuşma hizbullahı cezaevlerınden salanlarıda biliyoz
AYYILDIZ TİME HELAL OLSUN.BUNDAN SONRA HAİNLİK YAPAN TÜM SİTELER BÖYLE HACKLENMELİ.............
ERGENEKON, CHP, İP, TGB, ADD VE DHKPC SİLİVRİDE AYNI KAREDE AYNI AMAÇ UGRUNA ÇABA SARF EDİYOR.... CHP YE OY VE GÖNÜL VEREN KARDEŞLER BU RESMİ NE ZAMAN GÖRECEK VE NE ZAN UYANACAKSİNİZ ?
ONURGULDAŞ DENEN ZATİ MUHTEREM.FARKINDAMISIN ACABA MÜSLÜMAN MAHALLESİNDE SALYANGOZ SATMAYA KALKIYORSUN.ÖNCE HANGİ VATAN TOPRAĞINDA YAŞADIĞINI VE EKMEĞİNİ YEDİĞİNİ UNUTMASAN İYİ OLUR.
bunlar LAMER grubudur HACK böyle yapılmaz :)) Ddos atarak sadece siteye erişimi bi süre engelliyorlar hepsi bu :) Gerçek HACKER grupları siteye erişimi engellemekle kalmaz siteye kökünden el koyar.
ben haberi okuyana kadar adamlar tekrar düzeltmiş demmekki (:
Diğer Haberler