The Pirate Bay’ın kendi internet tarayıcısı

Yapılan internet sansürlerini devamlı olarak eleştiren ve internetin daha özgür olması gerektiğini düşünen Pirate Bay, kendine özgü bir internet tarayıcısı ortaya koydu.

The Pirate Bay’ın kendi internet tarayıcısı

Bulundurduğu yasadışı içerikler sebebiyle sık sık başı derde giren Pirate Bay, birçok ülkede engellenmiş durumda. Hakkında birçok dava açılan ve sunucularını devamlı olarak farklı bir ülkeye taşımak zorunda kalan Pirate Bay’ın bulduğu son çözüm, erişim sıkıntısı çeken kullanıcıları memnun edecek gibi görünüyor.
PirateBrowser adı verilen bir tarayıcıyı indirmeye sunan Pirate Bay, herkesin kolaylıkla siteye ulaşmasına imkan tanımak istiyor. Aslında Mozilla’nın Firefox tarayıcısını esas alan PirateBrowser için ünlü tarayıcının biraz modifiye edilmiş hali diyebiliriz. İçine bütünleşik olarak proxy ilave eden ve bu sayede de sitenin engelli olduğu ülkeden değil de başka bir ülkeden siteye bağlanmanıza olanak sağlayan sistem sayesinde Pirate Bay’a kolayca erişebiliyorsunuz. Tabii ki bununla kalmıyor ve diğer engelli sitelere de erişiminize izin veriyor.

BioShock Infinite’te Elizabeth’e Farklı İmaj

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler