THY pilotundan şaşırtan protesto!

Türk Hava Yolları'nın (THY) iki pilotunu Beyrut'ta kaçırılmasını protesto eden THY Kaptan Pilotu B. G. uçakta İstanbul-Beyrut seferi yapmayacağını yolculara anons ettikten sonra uçaktan indi

Türk Hava Yolları’nın bu gece İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan saat 01:00’da İstanbul’dan Beyrut’a gidecek olan uçağın Kaptan Pilotu B.G. yolcu alımını tamamladıktan sonra yolculara İngilizce ve Türkçe olarak iki Türk pilotun Beyrut’ta kaçırılmasını protesto ettiğini anons etti ve uçaktan indi.

Yeni kaptan pilotun uçağa gönderilmesinin ardından içinde 151 yolcusu olan uçak, yarım saatlik rötarın ardından kalktı.

İDARİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

THY pilotları Murat Akpınar ve Murat Ağca'nın kaçırılmasını protesto ederek Beyrut uçuşundan vazgeçen B.G. gazetecilerin sorularını "Benim size açıklama yapma yetkim yok. Teşekkür ederim" diyerek yanıtsız bıraktı.

Bu arada THY B.G. için idari soruşturma başlattığı ve soruşturma bitene kadar pilotun uçmasına izin verilmeyeceği öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 67 yorum
Göze aldığı bu durum için teşekkürler! Sessizliğini birilerinin menfaati için koruyanlar utansın.
pilot madem protesto yapacak 151 yolcu uçağa binmeden önnce y neden yapmıyor yolcuları mağdur etmeye ne hakkı var. protesto yapmak insanları mağdur etmek deildir babasının uçağındamı protesto yapıyor sadece hava atmış thy nin derhal pilatla ilgili gereğini yapması gerek..
sen hakkaten kılsın....
sen varya tam man kafasın
151 kişi bu olayı bilmezdi sen bilmezdin kimse bilmezdi
Geri zekalı ne maduriyeti 30 dakka oturmuşlar gebermemişlr ya canınız cehenneme pislik dinsiz kitapsız allahsızlar sizi. O yarım saatlik gecikme haber oldu aileleri merakla bekliyor o pilotları insalah allah sana bu acıyı nasip ederr sürüm sürüm süründürür
salak herif yolcu yokken yapsaydı protesto olurmuydu kim bilecekti
sen ne anlarsın mesajı bıraz dar hafızan olduğu için hala anlıyamamışsın
zaten amaç oarda anlamadın mı yani simdi sen bunu ? o insanları mağdur etmemiş kaçırılan pilotlarımıza destek olmak istemiş helal olsun adama iyi ki de gitmemiş aynı şey onun da başına gelebilir diğer pilotların da takıldığın noktaya bak onlar bizim pilotlarımız seni kaçırsalarmış keşke onların yerine daha mantıklı olurmuş cahil cahil konuşma ne hava atması! yorum yapıyosun ama boşu boşuna biraz düşün saksını çalıştır!
THY BU ÇAPULCULARA GEREĞİNİ YAPMALI NE DEMEK PRETESTO.SEN BÖYLE BİR ŞİRKETİ NASIL ZORA SOKARSIN.
Hükümet Yetkililerine ve Takunyalı THY Genel Müdürüne kapak olsun pilotun bu yürekli davranışı...
takunyalı makunyalı...Atatürkçü çağdaş olup T H Y nı zarara uğratacağına varsın takunyalı olsun THY almanları sollayacak diye çatlıyorsunuz
sizin derdiniz bence ordaki Hava-İş e destek içindir Olmasın
ve beyin koşarak uzaklaşır....
ve oksijen106 acıtır ağlatır, beynine sağlık. :)
yusuflamış bizimki
önce fareler gemiyi terk eder demekki hala kaptan olamamış
Pilot bey tepkisini kendince dile getimiş. Bu hareketine tepki gösterenlerde koyun sürüsünün neferleridir.
Tebrikler ... konuştukça ülkemiz daha yaşanabilir olcak. (koyun gibi güdülen bir toplum olmayın uyanın artık tepkinizi gösterin)
yahu koyun koyun diyorsunuz.bu millet koyuyor ama sizin aklınız başınıza gelmiyor hala:)ne iş??
şimdi uçağa binen yedek pilota koyunmu diyorsun.
helal olsun...
gezi parkı kadar taş düşsün kafanıza keşke bir anlaya bilsenizde bir birimize sahip çıkabilsek mısırın halına bakında ibret alın ne halde suriye ırak Libya her taraf kan ağlıyor uyanın artık yeter yeter bir birimizi kırdık hala gezi hala sahtekrlık uyuzluk yeter
geziciler kadar sahtekar bi topluluğa şuana kadar rastlamadım.adam 1 bira almak için taksime koşuyor.la gel ben sana süt içirecem gel la utanma
Bunların elinden başka birşey gelmiyor o yüzde gezi parkını sürekli gündemde tutuyorlar ulan çavrenize bir bakında ders alın seçimlerde oyunu istediğine verirsin kazanırsan ne ala kazanamazsan çoğunluğa uyacaksın bu millet en kötü günlerini chp iktidarında yaşadı güzel bir proje varsa hep bereber destekleyelim projeniz olmadığı gibi olanıda sabote ediyorsunuz
thy nin tanrı belasını verecek laik türkiyeyi rezil ediyo
Dünyadan habersiz yasiyorsun, dünya senin dört duvar evinden ibaret degil,,
paroyananın bu kadarı.
Yorum yaptığını mı sandın?
titanin.. sen ölsen ne kaa güsel olur bu dünya
tanrı seni korusun
Bu protesto kime, yine halk mağdur oluyor. Gezi parkı mantığı.
Mars kardeşim senin tuzun kuru o pilotlar hala kurtarılmadı hatta gündemden ve gözden düştükleri için artık cesetler bile geri gelmez.(Bunu senin gibi evde çekirdek çitleyen biri değil; Afganistan ve bir çok arap ülkesinde bulunmamdan kaynaklı tecrübemle söylüyorum.) Sana hava hoş tabi senin hiçbir şeyin değil o pilotlar biraz empati yap. Olayı çözemeyen TYH ve Dış işleri hala kurbanlık koyun gibi seni de cehenneme yollasa sen ne yapardın? Mynet lütfen yayınla!
ABİ SANA DAHA EVVEL SALAK OLDUĞUNU SÖYLEYEN OLMADIMI???
gezi parkına yagan gaz bombası tasyikli su gibi başına taşlar yagsın
:S maduriyetler... sen madur olmayacaksın, senin işin tıkırında gidecek diye, ben sessiz kalacam... madur ol arkadaşım madur! yoksa daha fazlası olacaksın!
Kaçırılma olayını mı protesto etmiş, yolcularımı? tam anlayamadım.Tek kelimeyle saçmalamış
herkes boyle duyarli olsa bu akp liler bu kadar oy alamazdı
Pilotun tavrını doğru buluyorummmm .... pilotun ucaga binmeden önce protesto yapmasını söyleyen makarnacı zihniyet o zaman nasıl kime duyuracaktı tepkisini?
Ne dyarlılığı ??? "Korktum" dese ya böyle ucuz kahramanlığa sığınacağına.
soytarılıkla protestoyu karıştırmış.derhal işine son verilmeli.
ALLAH SANA MEVKİ MAKAM VERMSİN. BİR DİLİM EKMEĞE TAKLA AT.
MUTLAKA BİRİLERİNİN KAPISINDA KEMİK BEKLEYENLERDENSİN...!
ne sanmis la bu gendini
meslektaşlarının yanında olmuş la. yorma kendini.
Koyun sürüsü gibi güdülmeye alışmış insanlara gelsin pilotumuzun bu tavrı...
hangi pilot, yedek pilotmu koyun.
ASLINDA BU PROTESTONUN MUHATAPLARI RTE,GÜL VE DAVUTOĞLU'DUR.AMA TABİİKİ ANLAYABİLİRLERSE.KEMAL BULGAN
ne alaka!!
Evet ne alaka keMALbulgan...Ya bilmem neren kaşınsa Hükümettetn biliyorsunuz...SİZ Hiç böyle güzel ülke yöneten birilerini gördünüzmü...
Bu kime zarar getirir THY ye pilot neyi protesto etmiş heç işte güçlü devlet olsa o pilotlar şimdiye evlerindeydi
aferin iyi yapmisin.
işallah errgenekondan ieçri atılıp palalı iğrenç yaratıklar tarfından saldırıya uğrmazlar
bulamadılar daha uyuzlar.patlıcan cumhurıyetine dondurduler ulkeyi.
işten atılmıştır kesin yazık
Sendikalı işçilerini sadece işten çıkarılma olayına karşı gösteri yaptı diye 150-200 elemanını işten atan THY ülkemizdeki demokrasinin bir göstergesi haline geldi. Eyleminde haklı olan bu plotumuzun da başına böyle bir olayın gelmesi anormal değil.
Duyarılı insanlar böyle olmalı.Diğer yalaka pilotlar ne yapıyorlar yeni akp nin genelkurmay başkanı gibi.
sizin gibi düşüncesizler zaten bir pire ile 151 kişiyi kaşındırır..madem yapacaktı delikanlı gibi milletin hakkına tecavüz etmeden hemen söylese yine tepki olurdu..ama bu anlayış var iken başkasının hakkına tecavüz edince daha güzel deyip duruyorsunuz.kaç aydır taksim i kuşatıp sizden başkasına izin vermediğiniz gibi..
helal olsun kaptan...sen ve senin gibiler sayesinde bu ülke bi noktaya gelebilecek yoksa bu ülkeden bi cacık olmaz...dik duruşuna devam et her zaman böyle kişilikli insanları destekleriz...uçak pilotları kaçırılmışken hiçbişey olmamış ve o insanlar önemsizmiş gibi hala beyrut seferine devam eden thy yede yazıklar olsun...kovarlarsada aldırma ben senin yerinde olsam hemen istifa ederdim...böyle şahsiyetsiz bi kurumda çalışacağıma kahvehanede pişbirik oynarım daha iyi...
saçma sapan bir protesto. dikkati çekmek için yapılmış ve insanlar mağdur edilmiş. bir protesto yapılırken insanlar mağdur edilemez. önceden tüm pilotlar anlaşın 1 ay lübnana uçmayacağınızı açıklayın göreyim sizi. insanlar önceden haberli olursa tedbirini de düşünür.
ulu tanrıdan dileğim thy nin tez zamanda iflas etmesi
Benimde 18 bin lira maaşım olsa bende yaparım kovalaklığımı.....
böyle insanlar gezide de vardı.milletin azınlığı için çoğunluğun tüm haklarını ve düşüncelerini mağdur etmeyi kendilerine görev edinmişler..çünkü gezide de bu pilot gibi chp de olayları başlatıp herkesi bu pilot gibi birbirine düşürüp kenara çekildi..
uçağa yolcular binmeden o protestoyu yapsa şu an sen bu haberi okuyor olurmuydun?üzgünüm :-( kafan bu kadar çalışıyor..
bu protestoyu thy grevi içinde yapsaydı keşke...
Hizbullah'a kimse destek vermesin.
peki sende o kadar yusuf varmı
Diğer Haberler