HABER

THY'den Sevgililer Günü kampanyası

THY'den Sevgililer Günü kampanyası

Türk Hava Yolları'nın (THY) Sevgililer Günü kampanyasında, 9-14 Şubat tarihleri arasında İstanbul çıkışlı tüm Avrupa, Türk cumhuriyetleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika noktaları varışlı olmak üzere, ekonomi sınıfta bir kişi gidiş-dönüş 199 avroya seyahat ederken, beraber yolculuk yapacağı ikinci kişinin bilet ücreti sadece 1 avro olacak.

Bu hatlardaki business sınıf ücreti ise gidiş-dönüş 499 avro olarak belirlenirken, ikinci kişi yine 1 avro ödeyerek business seyahat edebilecek.

ABD ve Uzak Doğu noktaları varışlı hatlarda yine 9-14 Şubat tarihleri arasında İstanbul çıkışlı olmak kaydıyla ekonomi sınıfta gidiş-dönüş 399 avroya bilet alan yolcuların birlikte seyahat edeceği ikinci kişi ise, yine 1 avrodan bilet alabilecek.

ABD ve Uzak Doğu hatlarında business sınıf yolcuları için uygulanacak Sevgililer Günü özel fiyatı ise gidiş-dönüş 699 avro olacak.

Sevgililer Günü özel promosyon fiyatları 9-14 Şubat tarihlerinde seyahate başlayan yolcular için, en az 3, en çok 8 gün kalış yapmak koşuluyla geçerli olacak.

İstanbul çıkışlı uygulanacak fiyatlara Türkiye'nin diğer noktalarından ve KKTC Ercan Havalimanı'ndan seyahat edecek yolcular 30 avro ilave ederek Sevgililer Günü fiyatlarından yararlanabilecekler.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler