HABER

TİGSAD’tan Eminönü’nde açık hava iftarı

TİGSAD Eminönü’nde bin kişilik açık hava iftarı vereceğini duyurdu.Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği (TİGSAD) 16 Nisan Perşembe günü Eminönü’nde açık hava iftarı düzenleyeceğini duyurdu.

TİGSAD Eminönü’nde bin kişilik açık hava iftarı vereceğini duyurdu.
Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği (TİGSAD) 16 Nisan Perşembe günü Eminönü’nde açık hava iftarı düzenleyeceğini duyurdu. Söz konusu iftar programına dernek üyelerinin yanı sıra sektörün önde gelen isimlerinin de katılması bekleniyor.
Bin kişiye iftar
Dernekten yapılan açıklamaya göre iftar yemeği festival havasında hazırlıyor. Mehteran takımının gösteri yapacağı iftar yemeğinde yaklaşık bin kişinin aynı sofrada buluşması planlanıyor. Eminönü’nde keyifli dakikaların yaşanacağı iftarda macun da dağıtılacak.
“Büyümemiz sürecek”
İç giyim sektörü dernek üyeleri ile iftar yemeği sayesinde beraber olacaklarını söyleyen dernek başkanı Mustafa Nazik, İç Giyim sektörü olarak her yıl büyüme kaydettiklerini bu yıl da hızla büyümeye devam ettiklerini belirtti. Bu yıl hedeflerinin geçen yıl yakalamaya çalıştıkları 7 milyar doları yakalamak olduğunu söyleyen Nazik, tekstil sektörünün en önemli parçalarından biri olduklarını ifade ederek, yeni ve güzel projeler ile büyümeye devam edeceklerinin altını çizdi.

Geri Dön