HABER

TIR şoförü evinde çürümüş halde bulundu

Geçen Kurban Bayramı'nda Bursa'daki kızının evinden "Yurt dışına sefere gideceğim" diyerek ayrılan tır şoförünün çürüyen cesedi Tarsus'taki evinde eşi tarafından bulundu.

MERSİN (İHA) - Mersin'in Tarsus ilçesinde bir kişi evinde ölü bulundu.

Alınan bilgiye göre olay, Öğretmenler Mahallesi 2970 Sokak üzerinde bulunan ve henüz inşaat halinde olan apartmanın 4. katındaki evde meydana geldi. Bir KKTC firmasında uluslararası TIR şoförü olarak çalışan 57 yaşındaki Mehmet Can Bulut, geçtiğimiz Kurban Bayramı'nda eşi Fatma Bulut ile birlikte, Bursa'daki kızlarının yanına gitti. Fatma Bulut kızının yanında kalırken, Mehmet Can Bulut ise 'yurt dışına sefere gideceğim' diyerek Bursa'dan ayrıldı.

Eşinden uzun zamandan bu yana haber alamayan, cep telefonundan aramasına rağmen ulaşamayan Fatma Bulut, Bursa'dan ayrılarak Tarsus'a geldi. Evlerine giden Fatma Bulut, içerden kilitli olması sebebiyle kapıyı açamayınca aynı mahallede bulunan akrabalarının yanına gitti. Akrabalarından, "Mehmet Can'ı bizde görmedik" yanıtını alan Fatma Bulut, çilingir çağırarak evinin kapısını açtırdı ve korkunç gerçekle karşılaştı.

Mehmet Can Bulut'un, tam olarak ne zaman ve nasıl öldüğü anlaşılamayan, çürüyen ve kurtlanan cesedi ile karşılaşan Fatma Bulut, sinir krizi geçirdi.

Emniyet güçleri olayla ilgili olarak soruşturma başlatırken ceset, otopsi için Adana Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Geri Dön