MAGAZİN

Tom Holland kimdir, kaç yaşında? Tom Holland sosyal medya hesaplarını neden kapattı?

Ünlü oyuncu Tom Holland, sosyal medyaya ara verdiğini açıkladı. Holland'ın bu açıklamasının ardından "Tom Holland kimdir?" sorusu merak ediliyor. Ünlü ismin sosyal medya hesaplarını neden kapattığı da sorgulanmaya başlandı. Peki Tom Holland kimdir, sosyal medya hesaplarını neden kapattı? İşte merak edilenler...

Tom Holland kimdir, kaç yaşında? Tom Holland sosyal medya hesaplarını neden kapattı?

Ünlü oyuncu Tom Holland sosyal medyaya ara vereceğini açıkladı. 1 Haziran 1996 tarihinde İngiltere'de dünyaya gelen Holland, Güneybatı Londra'daki Wimbledon'da bir Katolik okulu olan Donhead'de hazırlık eğitim almış ve ardından eğitimini Aralık 2012'ye kadar Cizvit okulu olan Wimbledon College'da sürdürmüştü. Ünlü oyuncu Nifty Feet Dans Okulu'nda hip hop dersi almış ve bu süreçte dans ile ilgilenmeye başlamıştı.

TOM HOLLAND KİMDİR?

Oyunculuk kariyerine 2008 senesinde West End'deki Victoria Palace Tiyatrosu'nda Billy Elliot the Musical'da başrolü üstlenerek başlangıç yapan isim aynı yıl içerisinde 2010 yılına dek canlandıracağı başrolü üstlenmişti. Ünlü yıldız, sinemada ilk olarak Kıyamet Günü (2012) filminde tsunaminin ardından mahsur kalan genç bir turist rolünde yer almış ve Londra Sinema Eleştirmenleri Birliği Ödülü'ne layık görülmüştür.

Holland sonrasında aktörlük kariyerine tam zamanlı olarak devam etme kararı alarak Seninle Yaşıyorum (2013) ve In the Heart of the Sea (2015) filmleri ile Wolf Hall (2015) mini dizisinde rol almıştır. İlk defa Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı (2016) filminde ona uluslararası tanınırlık kazandıran Örümcek-Adam karakterine hayat vermiştir.

Örümcek Adam: Eve Dönüş (2017) filminde herhangi bir MCU filminde oyuna adını veren karakteri canlandıran en genç aktör olarak ismini yazdırmıştır.

TOM HOLLAND SOSYAL MEDYA HESAPLARINI NEDEN KAPATTI?

Son gelişmelere göre Holland, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda, Instagram ve Twitter'ı aşırı uyarıcı ve bunaltıcı olarak bulduğunu ifade etti. 26 yaşındaki İngiliz oyuncu, sosyal medya üzerinde kendisi hakkında yazılanları okuduğunu, yazılanlara kendini kaptırdığını söyleyerek bunun akıl sağlığına oldukça verdiğini söyledi.

Ünlü yıldız, "Bu yüzden bir adım atma ve sosyal medya uygulamasını silme kararı aldım." şeklinde konuştu. Bir süredir sosyal medya hesaplarında aktif olmaması dikkat çeken Tom Holland’ın sosyal medyaya ara verme kararı hayranlarını şaşırttı. Dünyaca ünlü oyuncunun Instagram hesabında 67 milyondan fazla takipçisi bulunmakta.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler