HABER

Tornavidalı işkenceci yakalandı

Adana'da arkadaşının kız kardeşi ile arkadaş olan genci kaçırıp, boş bir çiftlikte tornavida ile işkence yapan zanlı yakalandı.

İddiaya göre, merkez Seyhan ilçesindeki Yeni Mahalle'de kızkardeşi E.E.'nin aynı mahallede oturan M.A. ile arkadaşlık yaptığını öğrenen H.E., bu duruma son vermek için samimi arkadaşı M.Ş.'ye durumu anlattı. Mahallede "Psikopatlığı" ile tanınan M.Ş., bunun üzerine H.E. ve iki arkadaşı geçtiğimiz hafta M.A.'nın önünü kesip, otomobil ile kaçırdı.

Boş bir çiftliğe götürülen M.A.'nın E.E.'den uzak durmasını isteyen 4 kişi, daha sonra genci darp ederek yaraladı. Zanlılardan M.Ş., dövmekle de yetinmeyip, tornavidayı gencin vücuduna batırarak işkence yaptı. Olayı gerçekleştiren dört zanlı, M.A.'yı yaralı halde evlerinin yakınında araçtan atıp kaçtı. Vatandaşların yaralı olarak bulduğu M.A. hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Polisin ifadesine başvurduğu M.A., olayı M.Ş. ile adamlarının gerçekleştirdiğini anlattı.

Harekete geçen Gasp büro Amirliği ekipleri hırsızlık ve yağma suçlarından kaydı bulunan M.Ş. ile iki adamını yakaladı. Olaya karışan genç kızın ağabeyi H.E. ise polis tarafından aranıyor. "Kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma" suçundan adliyeye sevk edilen zanlı M.Ş., "Yakışıklı olduğum için yaptım" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön