Total War: Rome 2'den yepyeni görüntüler

Stratejimiz, hayatta kalmak

Total War: Rome 2'den yepyeni görüntüler

Artık kesin! Rome 2 Türkçe olarak geliyor! Daha öncesinde de duyurusu yapılan ancak sonrasında oldukça çalkantılı bir süreç yaşatan Total War: Rome 2 resmen Türkçe olarak duyuruldu. Dil desteğine sadece alt yazı ve metinler mi yoksa Türkçe seslendirmenin de olup olmayacağına dair henüz bir bilgi yok. Aral'dan öğrendiğimiz kadarı ile detaylar yakında açıklanacak. Ancak ne olursa olsun hiç yoktan iyidir. Bunun yanında SEGA geçtiğimiz hafta Sherlock Holmes’un kötü karakteri Mark Strong’un pürüzlü ve otoriter sesiyle oyunculara 3 Eylül’de çıkacak olan ROME II deneyimlerinin ilk bölümlerinde eşlik edeceğini duyurdu.

Geçtiğimiz hafta yeni fragmanı yayımlanan Total War: Rome 2 için başka bir video daha yayımlandı. Yılın belki en çok çok beklenen strateji oyunu Total War: Rome 2, bu sefer içerik ve grafik bakımından hepimizi doyuracak diye umuyoruz. PC platformunda gelecek olan oyunumuz, 3 Eylül tarihinde bizlerle.

Bu sefer büyük okyanusları aşacak, kışın keskin soğuğuna rağmen mücadele edecek ve düşmanlarımıza karşı, oldukça farklı stratejiler belirleyeceğiz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler