HABER

Total War: Warhammer III duyuruldu, Türkiye fiyatı açıklandı!

Total War: Warhammer III PC için resmen duyuruldu. Sega'nın yayıncılığını üstlendiği, Creative Assembly'nin geliştirdiği Total War serisinin yeni oyunu Total War: Warhammer III, yine strateji oyunları sevenlerin gözdesi olacak gibi görünüyor. Ayrıca Total War: Warhammer III'ün Türkiye fiyatı da belli olmuş durumda.

Total War: Warhammer III duyuruldu, Türkiye fiyatı açıklandı!

Total War serisi oyun dünyasının en popüler oyun serilerinden biri olarak nitelendiriliyor. Strateji üzerine kurulu olan bu seri, daha önce birçok oyuna ev sahipliği yapmıştı. Creative Assembly'nin geliştirdiği ve Sega'nın yayıncılığını üstlendiği Total War serisi artık resmen yeni bir oyuna daha sahip. O oyun Total War: Warhammer III'den başkası değil.

_116811465_ea5d5a26-f5ff-4680-975b-d5b59313adff

TOTAL WAR: WARHAMMER III RESMİLEŞTİ

Total War: Warhammer III, görünüşe bakılırsa yine yıkıcı bir atmosfere sahip olacak. Ancak bu atmosfer ile ne zaman karşılacağımızı tam olarak kestiremiyoruz. Zira net bir çıkış tarihi verilmiş değil. Fakat Total War: Warhammer III'ün bu yıl çıkacağı söylendi. PC oyuncularının ise şimdiden Total War: Warhammer III ön siparişi oluşturmaları mümkün. Peki Total War: Warhammer III'ün Türkiye fiyatı ne kadar?

İŞTE TÜRKİYE FİYATI

Oyun için yapılan duyuru sonrası Total War: Warhammer III, Steam'de, Epic Games Store'da ve oyunun resmi internet sitesinde ön siparişe açıldı. yeni Total War oyununun Türkiye fiyatı ise 345 TL olarak listeleniyor.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler