HABER

Trabzon’da minibüste çarşaflı erkek panik yarattı

Trabzon’da minibüste çarşaflı erkek panik yarattı

Trabzon’da siyah çarşaf giyerek kadın kılığında dolmuşa binen 19 yaşındaki F.A., şüphelenen bazı yolcuların ihbarı üzerine yakalandı.

TRABZON, (DHA)– Durdurulan minibüsten indirilen F.A.’nın bir yakınını takip etmek için kadın kılığına girdiği belirlendi.

Bugün saat 17.40 sıralarında Moloz mevkiindeki duraktan Akçaabat ilçesine hareket eden dolmuş minibüse elinde çantayla binen çarşaflı kişiden şüphelenen bir yolcu, 155 Polis İmdat hattını arayarak ihbarda bulundu. Bunun üzerine harekete geçen polis ekipleri aracı Karadeniz Sahil Yolu üzerindeki Akyazı mevkiinde durdurdu. Trabzon Emniyeti Terör Şube Müdürlüğü polis ekiplerinin de destek verdiği çevirmede, minibüste el çantasıyla oturan çarşaflı kişi araçtan indirildi. El çantasında yapılan aramada şüpheli bir bulguya rastlanmayan kişinin 19 yaşındaki F.A. olduğu anlaşıldı.

Olay sonrası ifadesi alınan F.A., ailevi bir sorundan ötürü bir akrabasını takip etmek için kıllık değiştirdiğini ve bu yüzden tanınmamak için çarşaf giydiğini söyledi. Polis ekiplerince ifadesi alınan ve sabıkası bulunmayan F.A. serbest bırakıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
Atam boşuna bu ucube kıyafeti yasaklamadı...
@kodanaz senin nasıl bir ahlak anlayışın var!
@nihat_yildirim_1988 KARA ÇARŞAF: AHLAK!!!!! Ulan Kara çarşafın eteklerinden ahlak aksa tüküreyim öyle ahlaka!!!!! Bu giysinin ismi olsa olsa UCUBE dir. Korku pelerinidir! Bu ne lan içinde ne olduğu belli olmayan batıl ve hurefe giysisi!!! Bunu giyen kişilerin bir fikrinin, bir anlayışın, bir hayatın olduğunu düşünmüyorum. Tamamıyla gerici bağnaz yobaz erkeklerin çevresindeki kadınlara dayattığı bir örtüdür. Kendileride her türlü naneyi dağıtmakla özgürdürler!!!! Bir araştırın bakın kara çarşaflı kadınların kocalarının çoğu zampara ve bireysel yaşamlarını sorgulatmayan tipler!!! Ahlaka Bak!!!
Çarşaf aslında yasaklanması bizim kültürümüz de kadınlar öyle kapanmiyor tam bir arap uydurması
@gokhan_sahin_b1 aslında kara çarşaf Arap ya da Müslüman değil Yahudi ürünüdür. Yahudiler'den Hristiyanlar'a ve Müslümanlar'a geçmiştir! Herkesin bildiği gibi kara çarşaf her üç dinde de kutsal yerlerde bulunacak kadınlar tarafından giyilmektedir örneğin rahibeler gibi! Önce Musevilik/Yahudilik sonra Hristiyanlık ve son olarak da İslam ortaya çıktığına göre tarihsel olarak bile İslam'a ait bir olgu olması mümkün değildir! Zaten Kuran-ı Kerim'de kara çarşaf ifadesi geçmemektedir, bu yüzden çarşafla kapanma tamamen kıskanç erkeklerin uydurduğu bir şeydir! Haklısınız, kesinlikle yasaklanmalıdır!
BU KARA ÇARŞAF VE PEÇE İLE İNSANLARA ZARAR VERMEK NE KADAR KOLAY DEĞİLMİ
@kemalbulgan bütün insanların beyni seninki kadar kara kokuşmuş olmadığı için hiç kimse böyle şeyler düşünmüyor
@izzetiy Sendemi Leyla!!!! Kara çarşafı sen niye savunuyorsun ki? Bırak da hatunlar bu işlere karar versinler olmazmı hacı?????
Geri Dön