Trabzon'da şehit düşen Eren Bülbül yürekleri dağladı. Eren Bülbül kimdir?

Trabzon'da şehit düşen 15 yaşındaki Eren için tüm Türkiye yasta. Trabzon’un Maçka ilçesinde, ihbar ettiği PKK’lı teröristler tarafından çıkan çatışmada şehit düşen Eren Bülbül, yürekleri dağladı. Jandarma Başçavuş Ferhat Gedik'in de şehit düştüğü çatışmada kaybettiğimizi Eren Bülbül kimdir? İşte 15 yaşındaki Eren Bülbül hakkında bilgiler.

Trabzon'da şehit düşen Eren Bülbül yürekleri dağladı. Eren Bülbül kimdir?

Trabzon'da şehit düşen 15 yaşındaki Eren için tüm Türkiye yasta. Trabzon’un Maçka ilçesinde, ihbar ettiği PKK’lı teröristler tarafından çıkan çatışmada şehit düşen Eren Bülbül, yürekleri dağladı. Jandarma Başçavuş Ferhat Gedik'in de şehit düştüğü çatışmada kaybettiğimizi Eren Bülbül kimdir? İşte 15 yaşındaki Eren Bülbül hakkında bilgiler...

EREN BÜLBÜL KİMDİR?

Trabzon'un Maçka ilçesinde PKK'lıların girdikleri evi güvenlik güçlerine gösterirken teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül henüz 15 yaşındaydı. Trabzon Spor Okulu- Ortahisar'a giden Eren Bülbül şehit düşerek ülkeye derin bir acı yaşattı. Geçtiğimiz günlerde Maçka Köprüyanı Mahallesi Vazelon Manastırı yakınlarında güvenlik güçleri ile bir grup PKK'lı terörist arasındaki çatışma çıkmıştı. PKK’lı teröristler erzak almak için bir eve girmişlerdi. Bu sırada PKK'lı teröristlerin yerini söyleyen Eren Bülbül çıkan çatışmada şehit düşmüştü. Tüm Türkiye bu haberle yasa boğulurken Eren Bülbül kimdir soruları da sorulmaya başlandı. Eren Bülbül'ün sosyal medya hesabında daha önce yaptığı paylaşımlar ise yürekleri bir kez daha dağladı.

"BİRİ DE ÇIKIP DEMİYOR Kİ EREN İYİ Kİ VARSIN"

Trabzon'daki çatışmada ağır yaralanan 15 yaşındaki Eren Bülbül şehit düştü. Eren Bülbül'ün sosyal medya hesabından yaptığı "Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın" Türkiye'ye paylaşımı ise derin bir acı yaşattı. Eren Bülbül'ün şehit düşmesinin ardından sosyal medya hesaplarında #iyikivarsıneren paylaşımları yapıldı.

Şehit Ferhat Gedik'in ise Hatay'daki evinde yas var. Şehadet haberi, Hatay'ın İskenderun ilçesinde oturan babası Ahmet ve annesi Hatice Gedik'e askeri yetkililer tarafından verildi. Acı haberi alan anne Hatice Gedik, sinir krizi geçirirken 'yavrum, kuzum' diyerek gözyaşı döktü. Gedik’in 12 Ağustos’ta doğum günü olduğu, doğum gününde bugün toprağa verileceği öğrenildi. Evli ve iki çocuk babası olduğu öğrenilirken, geçici görevle Trabzon’a gittiği belirtildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
EREN İYİKİ VARSIN KOÇUM
pkk nın yerını askere gösterıyor tmm peki bızım asker 15 yasındakı cocugu koruyamıycak kadar acızmı..
allah rahmet eylesin nur içinde yat güzeller güzeli çocuk
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler