HABER

Trabzon'dan Kartal'a misilleme!

Trabzonspor yönetiminin, Beşiktaş'la sözleşme yenilemeyen Nobre ile dün jet hızıyla bir görüşme yaparak, "Sezon sonunu bekle! Sana istediğin parayı verip transfer edeceğiz" dediği öğrenildi.

Trabzonspor'un Beşiktaş'ın listesindeki bütün futbolculara talip olarak ezeli rakibinin işini zorlaştıracağı da iddia edildi.

Fotomaç'ın haberine göre; Türk futboluna Yusuf Şimşek bombası düştü. Beşiktaş'ın, Trabzonspor'un Antalya kampında çalışmalarını sürdüren Bursasporlu Yusuf'u transfer etmesi, bordomavili camiayı ayağa kaldırdı! Trabzonspor yönetiminin de Beşiktaş'a tarihi bir misillemede bulunma kararı aldığı öğrenildi. Bordo-mavili yöneticilerin, Beşiktaş'la sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan ve bir türlü kontrat yenilemeyen Mert Nobre ile dün temas kurdukları belirtildi.

Trabzonsporlu yöneticilerin, Nobre'ye "Beşiktaş'la sakın sözleşme yenileme. Biz sana sezon sonunda istediğin parayı vererek transfer edeceğiz" dedikleri öğrenildi. Nobre'nin de Trabzonspor'dan gelen teklifi reddetmediği ve "2 milyon euro'ya size gelirim" cevabını verdiği belirtildi. Bordomavili yöneticilerin, özellikle gelecek sezon da Beşiktaş'ın listesinde yer alan bütün futbolculara talip olarak ezeli rakibinin işini zorlaştıracağı iddia edildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön