HABER

Trabzonspor yönetimi, Ziya Doğan'nın arkasında

Trabzonspor Kulübü Başkanı Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, teknik direktör değişikliğinin söz konusu olmadığını belirterek, yönetim kurulu olarak üzerlerindeki şansızlığı kırmanın yollarını aradıklarını söyledi.

Takım üzerinde 3 haftadır bir olumsuzluğun olduğunu belirten Hacıosmanoğlu, "Antalyaspor karşısında takım iyi oynadı. Bir çok gol pozisyonuna girdik ama değerlendiremedik. Olamadımı olmuyor. Gol atmadan galip gelemiyorsunuz. Trabzonspor bu sonuçlara laik bir takım değil. Yönetim kurulu olarak üzerimizdeki bu şansızlığı kırmanın yollarını arayacağız" dedi.

Teknik direktör değişikliğinin söz konusu olmadığını belirten Hacıosmanoğlu, "Üzerimizde bir şansızlık var önce bu şansızlığı kırmamız lazım. Ziya Doğan'nın ayrılması bir çözüm olacağını düşünmüyoruz. Takımda bir şansızlık var. Önce bu çözmemiz lazım. Takımın en kısı zamanda düzelmesi gerekiyor. Başka bir yolu yok bunun. Taraftarın tepkili olması normal, onlar bu takımın sahibi, biz de sahibiyiz. Onlarla birlikte çıkacağız bu işin altından" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön