Trafik canavarları kameraya yansıdı

TEM otoyolu Levent-Sarıyer çıkışının değişmesinin ardından alışkanlıklarından vazgeçmeyen sürücüler ilginç görüntüler oluşturdu. Sürücüler, kaçırdıkları giriş için metrelerce geri gidince çok sayıda kaza atlatıldı.

Çalışmalar sonrası Levent-Maslak kavşağının TEM otoyolundan verilen çıkışının değişmesiyle trafikte ilginç görüntüler oluştu. Uyarılara rağmen alıştıkları yoldan gitmek isteyen sürücüler her zaman geldikleri yoldan giriş olmadığını fark edince yaklaşık 200 metrelik mesafeyi emniyet şeridinden geri geri giderek kat etmek istedi.

Sürücülerin yol arayışı sırasında da çok sayıda kaza atlatıldı. Emniyet şeridiyle yetinmeyen bazı sürücüler otoyolun sağ şeridini de kullanarak çıkışı bulmaya çalıştı. Kameralar tarafından görüntülendiklerini fark eden kimi sürücüler, geri geri gitmekten vazgeçip tekrar ileri gitti. Kaçırdıkları girişi yakalamak isterken zor anlar yaşayan sürücüler, "Her zaman alıştığımız yol değişmiş. Biz de çok uzun mesafe yok diye geri geri gitmeyi denedik. Tehlikeli ama yapacak bir şey yok" diye konuştu.

Sürücülerin yol bulma macerası sırasında çok sayıda kaza atlatılırken, tehlike geçiren araçlar frene basarak durabildi. Sürücülerin bu hareketi kazalara adeta davetiye çıkarırken, saatlerce süren olaya rağmen bir polisin dahi olmaması dikkat çekti.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler