HABER

Trump'ın eski baş stratejistinden Erdoğan yorumu: Dünyanın en tehlikeli adamı

Trump'ın eski baş stratejisti Stephen Bannon NBC'ye verdiği bir röportajda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için 'Dünyanın en tehlikeli insanı' ifadesini kullandı.

Bannon Trump'ın stratejilerini yorumladığı konuşmasında Trump'ın güçlü kişiliklere sahip liderlerin etkisine girdiğini ve onların çekiminde kaldığını söyledi.

ERDOĞAN DÜNYANIN EN TEHLİKELİ ADAMI VE TRUMP ONU SEVİYOR

Bannon Trump için "Çinli lideri Şi'yi seviyor, Erdoğan'ı seviyor, ki kendisi dünyanın en tehlikeli adamıdır" ifadesini kullandı.

"ONLAR ÜLKELERİNİ BİRİNCİ PLANDA TUTUYOR"

Trump'ın Putin'i de ilgi çekici bulduğunu belirten Bannon "Çünkü bu kişileri ülkelerinin güçlü liderleri olarak görüyor. Onlar milliyetçi, ülkelerini ilk plana koyuyorlar ve diğerlerinin ne düşündüğüyle ilgilenmiyorlar" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 71 yorum
işte teşhis.Bizim man kafalılar anlasa REİSİ
Onlara karşı tehlikeli olmasi benim işime gelir. Sorun yok man kafamla mutluyum ama sen Amerikancı hain kafanla ne alemdesin?
@fikretdemir güldürdün. güzel teşhismiş. adam Trump CHPyi seviyor deseydi dışşş mihraklar diye ağlardınız burda. ama işinize gelince böyle dansöz gibi kıvırmayı da bilirsiniz. :))
Allah REİS i başımızdan eksik etmesin
Arkadaşlar YANLIS anladiniz Allah REİS i başımızdan eksik etmesin
Arkadaşlar Yanlış anladiniz Allah REİS i başımızdan eksik etmesin Ülkesini DÜŞÜNEN ADAM diye teshis doğru
@fikretdemir bu adamda fındık kadar beyin olsa trump gibi 5 yaşında çocuk zekası bile taşımayan bir adamın danışmanı olmazdı ki o bile değil eski danışmanı bu dedi diye biz gördüklerimizi unutalım yani öyle mi? dünyada ki tek otorite trumpın eski danışmanı zaten
@alcasar_sub Otorite olup olmaması önemli değil. Türkiye tarihinde Erdoğan kadar olumlu olumsuz başka ülkede gündem olan kaç lider var? Bu etkili biri olduğunu gösterir. Yaptığını taktir et ya da etme Türkiye tarihinin seçimle göreve gelmiş en güçlü lideri.
@fikretdemir bükemediğin eli öpeceksin kardeşim
@fikretdemir ALLAH SEN VE SENİN GİBİLERİ DE BAŞIMIZDAN EKSİK ETSİNKİ TEKRAR VATANI MİLLETİ ÜLKEYİ ELDEN GİTMEDEN KURTARABİLELİM .
@alcasar_sub herif amerikan emlak kralı olmuş dünyanın en iyi üniversitelerini bitiren adamlara yarışma yapıp kendi bünyesinde çalışma teklif ediyor . bu fukara daha trump denen adama 3 kuruşluk aklıyla çocuk zekalı diyor . işte cehalet yüce halkım işte cehalet kendi 3 kuruşluk aklıyla dünyada hatrı sayılır yere gelmiş adam için artis artis konuşmalar . gören de imt yi californiya inst. ü bitirmiş deha sanır .. ha bu lafımdan sonra da amerikan sempatizanı diyen olursa aklıyla değil başka yeriyle düşünen çocuk zekalı gerçek zavallı olduğunu ifşa eder . ne diyim daha .
buyuksun erdogan...
güzel tespit
Geri Dön