Trump, İran'dan FBI ajanını ABD'ye teslim etmesini istedi

ABD Başkanı Donald Trump, İran'da alıkonulduğunu ve 12 yıldır kayıp olduğunu belirttiği FBI ajanı Robert Levinson'ın, ABD'ye teslim edilmesinin "olumlu bir adım" olacağını vurgulayarak, uranyum zenginleştirilmesinin ise "çok kötü bir adım" olduğu uyarısında bulundu.

Trump, İran'dan FBI ajanını ABD'ye teslim etmesini istedi

Trump, Twitter hesabından, İran'da alıkonulduğunu ifade ettiği bir FBI ajanı ve uranyum zenginleştirilmesi konusunda açıklama yaptı.

Donald Trump, "İran'ın, 12 yıldır kayıp olan, alıkoyduğu FBI ajanı Robert A. Levinson'ı ABD'ye teslim etmesi oldukça olumlu bir adım olur. İran aynı zamanda gelen bilgiler doğrultusunda uranyum zenginleştiriyor. Bu çok kötü bir adım." ifadesini kullandı. (AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
ABD SEN YAPINCA HERŞEY NORMAL AMA KARŞINDAKİLER YAPINCA ANORMAL BIRAK BU İŞLERİ.BU DÜNYA ÜZERİNDE YALNIZ SİZ YAŞAMIYORSUNUZ.ALIŞTINIZ MİLLETLERİ SÖMÜRMEYE.AMA EN GÜZELİNİ YILLARDIR İRAN YAPIYOR ELİ GÜÇLÜ BİR ÜLKE OLMAKLA BİRLİKTE HER TÜRLÜ TEHDİDE KARŞI DİMDİK AYAKTA DURUYOR.BENCE İRANDA KATI BİR POLİTİKA OLMASA İRAN BUGÜNKÜ İRAN OLAMAZDI KESİNLİKLE.ÇOK TASVİP ETMESEM DE BU GERÇEĞİ YADSIYAMAM...
Bizde FETÖ lideini istiyoruz neden vermiyorsun, İran bunu örnek göstermelidir, Sen FETOŞu Türkiyeye teslim et bizde bunun karşılığında kimi istiyorsan verelim diye strateji uygula reisin takdirini ebediyyen al mesela.
sen yapınca kötü adım olmuyomu ulan ınsanlıgı tehdıt edıyosunuz pıslıkler
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler