Trump'tan ağır hakaret: Onlar insan değil, hayvan

ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray'da yaptığı konuşmada göçmen çete üyeleri için, "Onlar insan değil, hayvan" dedi.

Trump'tan ağır hakaret: Onlar insan değil, hayvan

ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray'da bir etkinlik sırasında göçmenlere hakaret etti. Trump, bir Kaliforniya şerifinin 1980'lerde Orta Amerika'dan gelen göçmenler tarafından başlatılan MS-13 çetesi konusuna değinmesi üzerine yaptığı açıklamada, "Onlar insan değil, hayvan" ifadelerini kullandı.

'ONLAR HAYVAN'

Başkan Trump, "Ülkeye dışarıdan pek çok kişi girmeye çalışıyor ama biz onları durduruyoruz. Ayrıca ülkeden birçok göçmeni çıkarmaya çalışıyoruz, onların ne kadar kötü insanlar olduklarını hayal bile edemezsiniz. Onlar insan değil, onlar hayvan. Onların birçoğunu ülkeden çıkarmaya çalışıyoruz. Onlar zayıf yasalar yüzünden ülkeye hızlıca girebiliyorlar, biz onları yakalıyoruz, sonra serbest bırakıyoruz, sonra ülkeden çıkarıyoruz. Göçmenlik konusunda çok saçma kurallara sahibiz, fakat onlarla ilgileniyoruz" diye konuştu.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
birde kendine bak aynada, mason localarına satılmış.
ya sen insanmışın
Hayvanlara hakaret etmişsin SALAK KOVBOY.Sana tavsiyem hayvanlar alemini bir incele seyret göreceksin oradaki hayvanlar senden daha sevecen daha cana yakın.Anladınmı KOVBOY.
bu dunyada nefes almamasi gereken topluluk lideri turamp tabi dunyanin iyiligi icin
hayvan en iyi tanıyan aynı soy aynı kan aynı zihniyetten olsa gerek yaratık ancak bu kadar iyi tarif eder kendini
Tayyip Bey'imiz başımıza bile bile sardığı Suriyeli sürüsü için de "tüh be yine kandırılmışım" diyecek. Zamanı gelip başımıza bela edilecekleri zaman.
KENDİ ACABA AMERİKAYA NEREDEN GELDİGİNİ BİLİYORMU.
adam daha ülkesini tanımıyor; o ülke zaten toplama ve göçmen nüfuslardan oluşum değil mi? faşistlik yapacak ya...
ya bu adam şeytan
trumpı ne kadar seven var bazı yorumlara olumsuz oy verenlerden belli!!! bu insanlara fırsat vermemek gerekiyor ülkemizde yaşamaya haklarıda yok!!!!
doğru söze şapka çıkartılır.
adam haklı haklı olunca hayvan oluyor degilmi bizim gibi ülkelerini suriyeli afganlı pakistanlı iraklı afrikalılarla dolduldursun degilmi allah size akıl fikir versin ukalalar
amerikada turp sende dahil herkes göçmen sadece kızılderililer hariç o zaman o sözün haklı en büyük hayvan sen oluyorsun
ayna karşısında söylemesi kolay.
aynaya bak kim hayvan anlarsın sarı domuz .
hayvandan daha aşağılık herneyse o sensin trump.. şeytan localarının kuklası pis mason.. yahudi siyon uşağı aşağılık köle...
Bu adama baktıkca davranışlarını inceledikce darvin teorisine innasım geliyor.
Diğer Haberler